Актуальні новини

На стадіоні «Арені Львів» відбулася ювілейна «Українська пісня»

7 годин концерту і понад 15 тисяч глядачів – так перебігав п’ятий, ювілейний і присвячений 30-річчю нашої Незалежності, національний проєкт «Ukrainian Song Project/Українська пісня», участь у якому взяли три десятки українських артистів, серед яких і ТОП-виконавці, і початківці.
І музиканти, і, головне, численні меломани вкотре довели, що україномовна пісня – популярна і затребувана!
Як розповіла «Дню» промоменеджерка проєкту Галина Гузьо, акцент у цьому унікальному святі музики, яке відбулося 14 серпня, робився найяскравіших хітах останніх 30 років – у концерті пролунали, зокрема, легендарні «Весна» від «ВВ», «Ти мій» від Ірини Білик, «Ти подобаєшся мені» від Віктора Павліка, «Тебе це може вбити» від «СКАЙ», «Де би я» від Сергія Бабкіна, «Зорі запалали» від «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ». Серед хедлайнерів музичного марафону були також JAMALA, MELOVIN, М’ята, Анна Трінчер, KHAYAT, Нікіта Ломакін, Gena Viter, Сергій Лазановський, MILA D, Наталка Карпа, Сергій Мироненко… Номером-сюрпризом вечора став зворушливий дует Сергія Бабкіна із переможницею «Голосу країни» Оксаною Мухою «Ще осінь зовсім молода», присвячений Героям України.
Під час концерту на «Арені Львів» організатори оголосили ім’я переможця «Української пісні-2021». Загалом претендентів на участь у проєкті було понад триста, з яких організатори обрати десятьох, і це – «АНЦЯ», JULINOZA, Semyokhina, ЛЕV, BORA, «GG Гуляй город», Sowa, «Cry неба», Маргарита Самойлова і MARLEN. Переміг гурт «АНЦЯ» (Мукачево), який представив пісню «Дримба» в етностилі і виступив у незвичних костюмах. За словами Галини Гузьо, призом для «АНЦІ» стане продюсування та запис пісні на FOXXSTUDIOS Вадима Лисиці, а також промо та менеджмент від «Української пісні» упродовж року.
– Гасло цьогорічного проєкту «Українська пісня» – «Історія народжує майбутнє!», – розповідає співзасновник та генеральний продюсер «Української пісні» Тарас Курчик. – На «Арені Львів» прозвучали пісні, які не просто стали хітами, а на яких зросли покоління. Так ми розповіли історію української музики за 30 років нашої Незалежності. Водночас відкрили нові імена, які, я впевнений, уже незабаром, з легкої руки «Української пісні», стануть відомими на всю країну.
Відвідав концерт і голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, який, зокрема, наголосив на важливості проєкту в сенсі доброчинності, бо «Українська пісня-2021» мала на меті також акумулювати кошти для порятунку життя маленької львів’янки Вікторії Полюги, у якої рідкісне захворювання – СМА(спірально-м’язова атрофія) і яку може врятувати укол, вартість якого – 2,3 мільйона доларів.
Проєкт фінансово підтримав Український культурний фонд. Підтримали захід також Львівська облрада та Львівська облдержадміністрація. Посприяв проведенню концерту й народний депутат Орест Саламаха. Хто з якихось причин не потрапив на «Арену Львів» матиме можливість переглянути телевізійну версію «Української пісні» – концерт 27 серпня у вечірній прайм-тайм транслюватиме канал «1+1».
Тетяна КОЗИРЄВА, Львів, “День”

  22 жовтня — Яків Дровопилець: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь