Надя Дорофєєва і Володимир Дантес стали ведучими тревел-шоу Орел & Решка. Заради зйомок сімейна пара відправилася в Йорданію.

Сімейний десант, Надя Дорофєєва і Володимир Дантес, відправився в Йорданію заради зйомок у святковому сезоні популярного тревел-шоу Нового каналу “Орел & Решка. 10 років”

У касті ведучих нового сезону найпопулярнішого українського тревел-шоу, яке показує Новий канал, “Орел & Решка. 10 років” — поповнення! До музикантів Michelle Andrade, Олексія Завгороднього (Позитив), Юлії Саніної, Івана Дорна та інших приєдналася найяскравіша сімейна пара в українському шоу-бізнесі. Звичайно ж, йдеться про Надію Дорофєєву і Володимира Дантеса! Вони знімали випуск в пустельній Йорданії, інформує Ukr.Media.

“Орел & Решка” — це проєкт, який не тільки протримався 10 років на екранах, а став улюбленою програмою мільйонів глядачів по всьому світу. Він зробив з простих хлопців справжніх ведучих-зірок! Плюс, це проєкт, який не просто розважає глядачів, а й знайомить їх з нашим дивовижним світом. Я рада стати частиною тревел-легенди і заглянути в неї зсередини”, — зазначила Надя Дорофєєва

Для Наді це перший досвід зйомки в подібному проєкті. І хоча співачка звикла до частих роз’їздів і щоденної зміни обстановки, вона не очікувала, що робота в “Орлі & Решка” буде такою складною.

“Я думала, що насправді все легше! Графік дуже насичений, за тобою всюди слідують камери, хочеться все показати. Респект ведучим всіх сезонів! Мало хто розуміє, як артистам в концертному турі. А я тепер на власному досвіді знаю, що бути ведучою “Орла & Решки” непросто, але шалено цікаво”, — зізналася співачка.

А ось Володимир Дантес вже колись був ведучим іншого тревел-шоу — він об’їздив 75 країн, у тому числі і Йорданію, тож знав, чого варто очікувати від неї.

“Колись я приходив на кастинг “Орла & Решки”, але щось не пам’ятаю, щоб був ведучим до цього дня. Зате вів іншу програму, і здорово, що зараз нас з Надею покликали стати частиною цього легендарного проєкту. Вилетіти кудись в еру пандемії — це захват. Згадати, що таке подорожі, спілкування з людьми, побачити радісні обличчя — завжди приємно і круто, тож я був радий зйомкам”, — сміється Володимир Дантес