Модель назвала малятко на честь своєї бабусі.

Чотири місяці 25-річна Джіджі Хадід зберігала інтригу і не розкривала ім’я своєї дочки. Але ось вона нарешті розповіла, як вони з 28-річним Зейном Маліком назвали дитину, інформує Ukr.Media.

Тепер в профілі її Instagram написано, що вона мама Хай (Khai). Дочку модель, ймовірно, назвала на честь своєї бабусі — матері свого батька Мохаммеда Хадіда, яку звуть Хайрія. Ім’я має арабське походження і означає “обрана, що належить до королівської сім’ї або аристократії”.

Наступний крок, якого від Джіджі чекають її шанувальники, — це те, що вона зважиться показати обличчя дочки публіці. Модель вже неодноразово публікувала знімки з дочкою в соцмережах, але завжди ховала її від сторонніх очей. Ось і на черговому новому знімку Джіджі сховала дочку від шанувальників.

Але ось чим Джіджі охоче ділиться, так це тим, як протікала її вагітність. Так, модель розповіла, що продовжувала виходити на подіум, вже бувши вагітною. При цьому її мучив сильний токсикоз. Але, щоб не сталося казусу прямо під час шоу, вона постійно їла, так як завдяки частому харчуванню її не нудило.

Відсутністю апетиту вона взагалі не страждала і їла все, що її душі було завгодно: в хід йшли бейгли, французькі тости, картопля фрі і смажені реберця. На її фігурі це, схоже, не сильно відбилося — вже через місяць вона продемонструвала струнку фігуру.

Зараз зірка багато часу проводить зі своєю дочкою. При цьому вона не стала засиджуватися в декреті і вже повернулася до роботи.