Неможливо наслухатися.

Веніамін Огір записав вітальне відео для фан-сторінки Тіни Кароль в соціальній мережі Instagram. На честь 15-річного ювілею на сторінці фанатів української виконавиці з’явилося відео, на якому син Кароль привітав паблік з днем народження. Правда, ролик Веня записав англійською мовою, здивувавши підписників. Потрібно нагадати, що з шести років Веніамін є учнем школи в Лондоні, звідти у хлопчика такий характерний британський акцент, інформує Ukr.Media.

У відеоролику Веня з’явився в компанії трьох іграшкових ведмедів. Хлопчик радісно привітав групу з ювілеєм та подякував адмінів за те, що допомагають його зірковій мамі з публікаціями. Всі привітання син Кароль записав англійською мовою, здивувавши шанувальників неабиякими здібностями. «Спасибі за все! Ви просто суперські. Дякую за всю вашу допомогу моїй мамі, за те, що виставляєте її фото, це дуже круто, і буквально за все, що ви робите. Спасибі. Пока!», — сказав хлопчик.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Шанувальники засипали публікацію компліментами. «Бусинка. Який прекрасний акцент. Неможливо наслухатися», «Молодець, розумниця, як Веня старається, браво і це все для коханої матусі», «Який милий і інтелігентний хлопчик», «Молодець! Здорово привітав! Хороша мова і вимова», «Чудова дитина! Діти — дзеркало своїх батьків», — написали підписники.