Актуальні новини

Наталя Могилевська показала селфі з молодим красенем

Співачка сфотографувалася разом зі своїм тренером з фітнесу, чим викликала бурю емоцій в соціальних мережах у своїх шанувальників.

Наталя Могилевська показала селфі з молодим красенем

Ні для кого вже не секрет, що Наталя Могилевська взялася за себе, кинула палити і почала активно займатися спортом, щоб трохи схуднути. Також, співачка полюбила йогу, якою вона приділяє свій час, щоб гармонізувати стан душі і тіла. Сьогодні вранці Наталія порадувала своїх фанатів новою фотографією, на якій вона зображена разом з тренером з фітнесу. Шанувальники Могилевської визнали, що їй пощастило займатися з симпатичним молодим чоловіком і спокутували їх обох в компліментах.

Наталя Могилевська показала селфі з молодим красенем

Співачка підписала нове фото зі спортзалу так: "Літня тераса Бодіарт для тренувань! Урррра! Сонце, повітря і мій улюблений тренер!" За кілька годин більше двох тисяч людей натиснули на сердечко під знімком Могилевської і навіть, незважаючи на відсутність макіяжу у співачки, її обдарували масою приємних слів, що стосуються яскравої зовнішності.

На фотографії Наталія виглядає відпочившою і саме головне — щасливою, що в першу чергу радує її шанувальників, які вболівають за неї.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Реперша Нікі Мінаж вирішила видалитися з Інстаграм через лайки

Залишити відповідь