Актуальні новини

Конкурсну пісню на Євробачення від України журі обрало таємно

Журі обрало нову конкурсну пісню від України на пісенний конкурс Євробачення-2021. Гурт Go_A, який представлятиме нашу країну, представив суддям три композиції. Проте судді не повідомили, яку саме пісню вони обрали.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1513878 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1513878{
margin: 0!important;
}
}

Джамала, Євген Філатов, Руслан Квінта, а також Ярослав Лодигін та Дмитро Хоркін, які входять до складу журі, прослухали три нові роботи гурту, обговорили їх в режимі онлайн та обрали найбільш вдалу, йдеться на Instagram-сторінці конкурсу.

View this post on Instagram

A post shared by Євробачення (@suspilne.eurovision)

advUtils.advDelayLoad(function () {
var scriptTag = document.createElement(“script”),
firstScriptTag = document.getElementsByTagName(“script”)[0];
scriptTag.src = ‘//www.instagram.com/embed.js’;
firstScriptTag.parentNode.insertBefore(scriptTag, firstScriptTag);
}, “instagramTrigger”);

Пісня обиралась за такими критеріями: оригінальність ідеї; композиція і драматургічна якість; актуальність теми; потенціал для шоу.

Якій саме пісні журі надало перевагу, так і залишається невідомим. Gо-A представить її лише в березні. Це обурило шанувальників гурту. На їх думку організатори мали б ознайомити слухачів хоча б з фрагментами пісень-претендентів.

Нагадаємо, гурт Go_A став переможцем Національного відборі, який відбувався у прямому ТБ-ефірі. Переможців визначила найбільша сума балів від журі та глядачів. За результатами SMS-голосування учасники отримали бали від 1 до 6, де 6 – це найбільша кількість глядацьких голосів. Також кожен учасник відбору отримав бали від суддів. Бал визначався колегіально від 1 до 6.

Go_A, ставши лідером обох голосувань та набравши макссимальну кількість балів (12), мав представляти Україну на конкурсі у 2020 році. Євробачення скасували через пандемію. Тож музиканти представлятимуть країну уже на Євробаченні-2021. Згідно з правилами вони мали представити нову пісню. Тож ситуація з саме таким відбором виникла вперше.

Цьогоріч 65-й пісенний конкурс Євробачення пройде у Роттердамі. Півфінали відбудуться 18 та 20 травня, фінал – 22 травня.

  Лайма Вайкуле зізналася, що поборола рак

Залишити відповідь