Наталія Холоденко назвала головну причину розлучення з чоловіком. Що стало остаточною крапкою в шлюбі відомої психологині?

Популярний український психолог Наталія Холоденко розповіла про те, чому прийняла рішення розлучитися зі своїм чоловіком.

У програмі “Зірковий шлях” Холоденко зазначила, що завжди мріяла проживати в столиці, але її чоловік не був до цього готовий. Протягом року Наталя їздила по містах у зв’язку зі своєю роботою, але через деякий час її такі поїздки виснажили. Психолог вирішила остаточно перебратися до Києва, інформує Ukr.Media.

Спочатку чоловік залишився з їхнім спільним сином у рідному місті Черкаси. Пізніше він, звичайно, перебрався до Києва, але стосунки у подружжя кращими не стали. Наталя зізналася, що колишньому чоловікові було некомфортно проживати в Києві, тому він знову поїхав до Черкас. А ось сама Холоденко міняти місце проживання не планувала, це і послужило остаточною крапкою в їхньому шлюбі.

Наталя вирішила розлучитися з чоловіком через те, що не хотіла більше їхати зі столиці. Саме в Києві Холоденко побудувала успішну кар’єру і стала відомою на всю Україну.