Регіна Тодоренко подарувала батькам новий автомобіль Volkswagen Tiguan. Співачка зізналася і про наступний великий сюрприз для рідних.

Популярна виконавиця Регіна Тодоренко на своїй сторінці в Instagram опублікувала миле відео. Співачка влаштувала справжній сюрприз для батьків: вона посадила близьких в машину, одягла їм чорні пов’язки на очі і не сказала в якому напрямку вони їдуть, інформує Ukr.Media.

Зоряна сім’я вирушила в автомобільний салон. На кадрах зображений момент того, як знаменитість зі своїм братом подарували батькам розкішне авто. Тато артистки не зміг стримати слів, побачивши новий Volkswagen Tiguan, перев’язаний червоним бантом.

Тодоренко зізналася, що давно мріяла зробити батькам такий подарунок, проте не могла здійснити задумане з ряду причин, пов’язаних зі здоров’ям батьків:

“Моя мрія збулася! Ми з братом зробили це!!! Настав той момент, коли у нас вийшло порадувати тата і маму) улюблені наші, подорожуйте з комфортом, нехай ця машинка приносить вам тільки задоволення і найяскравіші спогади!)”.

Також Регіна зізналася, що наступною великою покупкою для батьків буде будинок:

“Чесно, бра, я пишаюся тобою і собою! Ми — сила! Сподіваюся, не за горами будинок 🏠 для улюблених батьків! 2021, спасибі тобі за такі круті можливості! Дякую в сім’ю за підтримку🙏 🏻”.