Актуальні новини

15 способів змусити чоловіка закохатися в Вас!

Існує кілька способів, які допоможуть вам закохати в себе чоловіка, який вам цікавий. Дотримуйтесь цих порад, і у вас все вийде!

Справжню і щиру любов так складно зустріти, але коли це все-таки відбувається, це прекрасне почуття потрібно плекати у всіх його проявах,

Гвендолін Крісті

Всі люди говорять про кохання і про свої почуття, але нікому поки не вдалося дати любові чіткого визначення.

Згідно психолога Тодду Кашдану, любов має на увазі те, що ви поділяєте своє життя з іншою людиною, а його інтереси, цінності, коло спілкування і фінанси стають частиною вашого життя і навпаки. Любов зовсім не означає, що ви повинні кинути все заради іншої людини. Ви вчіться довіряти йому настільки, щоб дати доступ до всього, що у вас є.

Іноді, привернути увагу того особливого може бути непросто. Ви хочете показати йому, що ви — це все, про що він міг тільки мріяти, але як же це зробити? Героїні романтичних фільмів роблять це постійно, але в реальному житті все не так, як на екрані. Існує кілька способів, які допоможуть вам закохати в себе чоловіка, який вам цікавий. Дотримуйтесь цих порад, і у вас все вийде!

15 способів змусити чоловіка закохатися в вас:

1. Залишайтеся собою

Мері Лін у своїй книзі "The Fully Lived Life' пише: "Якщо ви намагаєтеся здаватися кимось іншим — ви боїтеся того, що якщо люди дізнаються справжнього вас, ви не сподобаєтеся і вони втратять до вас повагу. Змінюючи маски ви перебуваєте в постійному напруга, так як вам доводиться приховувати свій біль і зберігати ілюзію того, що у вас все в порядку."

У вас не вийде зацікавити чоловіка якщо ви будете прикидатися, адже він повинен закохатися в вас, а не в ту, яку ви намагаєтеся здатися. Залишайтеся собою і у вас обов'язково все вийде.

2. Добре виглядайте

Щоб добре виглядати не обов'язково сідати на дієту або змінювати колір волосся. Підкреслюйте свої переваги і не забувайте стежити за собою. Ваша краса – унікальна і вам зовсім не потрібно змінюватися, щоб приваблювати чоловіків.

  Режисерка "Ціни правди" відвідала Музей Голодомору

3. Навчіться слухати

Розвинені навички спілкування включають в себе не тільки вміння ефективно викладати, але і вміння активно слухати.

Ірма Куртц, письменник і журналіст, пояснює: “Якою б важкою не була ситуація — дайте своєму партнерові можливість виговоритися. Ми, звичайно, хочемо висловити свою думку навіть не дослухавши один одного до кінця. Ніколи не кричіть, не втрачайте самовладання і ви побачите різницю. Іноді, проблему можна вирішити просто навчившись слухати."

Чоловіки люблять говорити і коли ви демонструєте свою готовність вислухати — вони будуть більш схильні до того, щоб поговорити з вами про щось серйозне.

4. Смійтеся

Було неодноразово доведено, що сміх заразливий. Коли ви смієтеся, в мозку у чоловіка починають виділятися хімічні речовини завдяки яким у нього піднімається настрій. Якщо ви хочете закохати в себе чоловіка, сміх — найкращі спосіб привернути його увагу і зберегти інтерес.

5. Дотримуйтеся позитивної життєвої позиції

Абсолютно нікому не подобаються люди, які постійно ставляться до всього з негативом. Якщо ви будете зберігати позитивний настрій навіть у найважчих ситуаціях— ви будете здаватися навколишнім більш привабливою. Ваш предмет обожнювання не виняток і він неодмінно буде зачарований вашою здатністю завжди залишатися позитивною.

«Позитивні люди переносять свій позитивний настрій і на свої відносини в тому числі. Змініть своє ставлення до життя і ваш обранець стане відноситься до вас по-іншому», пояснює Сьюзен Биали, письменниця і лайф коуч.

6. Будьте милою

Всі ми схильні іноді вести себе трохи зарозуміло, але в цьому немає ніякої необхідності. Ігноруйте ту частину себе, яка змушує вас вести себе підступно і ставитеся до всіх з добротою. Абсолютно кожен чоловік вважатиме це привабливим.

7. Фліртуйте

Якщо ви хочете закохати в себе чоловіка, вам потрібно показати йому, що він вам цікавий, і кращий спосіб для цього — флірт.

  «Мій вибір став моїм судилищем»

“Флірт — це ваш уявний настрій. Ви кажете самі собі: "Він мені подобається і я буду з ним милою, буду робити йому компліменти і покажу йому, що він мені цікавий." Якщо ви не будете випромінювати тепло або навіть дивитися йому в очі — це не вважається", пояснює Рейчел ДеАльто, ведуча і експерт з відносин.

Чоловіків більше приваблюють ті дівчата, які виявляють свою зацікавленість в них. До того ж, флірт – відмінний спосіб зблизитися.

8. Будьте різною

Бути собою — найкращий спосіб бути різною. Може скластися враження, що всім чоловікам подобається тільки один тип дівчат, але це далеко не так. Якщо ви дозволите собі бути різною і плисти проти течії замість того, щоб бути як всі — гідні чоловіки це оцінять і закохаються в вас і в те, що робить вас унікальним.

9. Будьте дотепною

Вам зовсім не потрібно піддакувати йому про погоджуватися з усім, що він говорить. Немає нічого поганого в тому, щоб іноді кидати один одному виклик. Будьте дотепної і він закохатися в вас ще більше.

10. Виступайте ініціатором фізичного контакту

Чоловіки не завжди повинні виступати ініціаторами фізичного контакту. Їм подобається, коли дівчина перша їх обіймає або цілує.

«Дуже часто, люди стають більш сором'язливі поруч з людиною, яку люблять, з плином часу. Щоб цього уникнути, підтримуйте свою сексуальність і не забувайте проявляйть ініціативу», пояснює сексолог Сарі Купер.

11. Не будьте нав'язливою

Вам може і хочеться проводити з ним весь свій вільний час, але не забувайте про те, що кожній людині потрібно трохи особистого простору. Перестаньте утримувати його, і ви побачите, що в кінці кінців, він завжди буде повертатися до вас. Якщо ви покажіть йому, що ви не нав'язлива, ваш чоловік зрозуміє, що ви – там сама.

12. Дозволяйте йому першому зателефонувати вам

  27 березня — Венедиктів день: історія, традиції та прикмети свята

Якщо вам потрібно з ним поговорити або сказати йому щось, зателефонувати йому першої буде цілком природно і в цьому не буде поганого. Однак, іноді, чоловікові потрібно відчувати, що саме він робить перший крок. Він буде задоволений, коли зрозуміє, що ви раді почути його і закохатися в вас ще більше.

13. Встановіть зоровий контакт

Вже було неодноразово доведено, що зоровий контакт – одна з найбільш ефективних технік невербального спілкування.

«Все що вам потрібно – подивитися йому в очі і усміхнутись. Потримайте зоровий контакт протягом 3 – 4 секунд і при цьому посміхайтеся — він просто не зможе встояти перед вами. Такі невербальні сигнали дадуть йому зрозуміти, що всі шанси на його користь», додає ДеАльто.

Якщо ви хочете закохати в себе чоловіка, як можна частіше дивіться йому в очі. Таким чином, він буде відчувати, що ви зближаєтеся і краще пізнаєте одне одного.

14. Не будьте відчайдушної

Розслабтеся і перестаньте думати, що все ваше життя залежить від цих відносин. Відносини – це чудово, але якщо ви будете справляти враження відчайдушної дівчини – ви його віджахнете.

15. Будьте надійною

Коли чоловік закохується, він буде ділитися з вами своїми секретами і комплексами.

Експерти з відносин Чарльз Шмітц і Елізабет Шмітц пояснюють: «Не всі романтичні відносини починаються з довіри. Тим не менш, довіра – це те, на чому триматися і завдяки чому процвітають всі успішні відносини і шлюби. Партнери ніколи не повинні сумніватися один в одному і в їх відносинах завжди має бути довіра.»

Будьте надійною і зберігайте всі його секрети в таємниці. Якщо він відчує, що може вам довіряти – він без проблем зможе у вас закохатися.

Щоб хлопець у вас закохався зовсім не обов'язково використовувати якісь хитрощі, просто залишайтеся собою, проявляйте доброту і демонструйте свої позитивні якості, і тоді ваш обранець неодмінно закохається у вас.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь