Американський актор Ніколас Кейдж і дочка Елвіса Преслі Ліза Марія Преслі відновили стосунки через 17 років після розлучення.

Західні ЗМІ пишуть, що американський актор Ніколас Кейдж і дочка покійного короля рок-н-ролу Елвіса Преслі Ліза Марія Преслі відновили стосунки через 17 років після розлучення, інформує Ukr.Media.

Пара швидко одружилася у 2002 році, після бурхливого роману, однак непримиренні протиріччя характерів стали помітні дуже швидко — і подружжя офіційно розлучилося вже через 107 днів після весілля.

Як розповіли пресі анонімні джерела, влітку колишні кохані знову почали спілкуватися. Ніколас сам почав першим регулярно дзвонити Лізі Марії, щоб просто поговорити. Незабаром вони почали зустрічатися за чашкою кави, а незабаром дружні зустрічі переросли у щось більше.

«Вони багато розмовляють і знову відкривають свої почуття один до одного. Вони постійно говорять телефоном і ходять на побачення», — розповів інсайдер.

І хоча ні Кейдж, ні Преслі не коментують чутки, джерело впевнене, що зовсім скоро вони перестануть приховувати свої стосунки.

Здається, це було б чудовим варіантом для 55-річного артиста, адже останнім часом він загруз в алкоголі та розвагах, докотившись до того, що в стані сп’яніння одружився і через 4 дні розлучився.