У Полтаві 30 квітня померла солістка групи Фрістайл Ніна Кірсо.

У четвер, 30 квітня, у Полтаві на 57-му році життя померла солістка групи “Фрістайл” Ніна Кірсо, інформує Ukr.Media.

Про це в Instagram повідомив учасник музичного колективу Сергій Кузнєцов.

“Ми, композитор Анатолій Розанов, гурт “Фрістайл”, група “Діти Фрістайлу” з глибоким сумом повідомляємо, що 30 квітня 2020 року в Полтаві після важкої тривалої хвороби померла Ніна Владиславівна Кірсо”, — сказано в повідомленні.

Ніна Кірсо народилася в Полтаві 4 серпня 1963 року. Закінчила музичну школу, а пізніше — Полтавський інженерно-будівельний інститут. З 1983 року вона співала в самодіяльному жіночому ВІА “Олімпія” на полтавському заводі “Знамя”, а після створення в 1988 році групи “Фрістайл” була її єдиною солісткою.

Кузнєцов повідомив, що Ніна Кірсо була співавтором кількох пісень групи “Фрістайл”, вона автор музики пісень “Коли ти поряд” і “Україна-ненька” (до якої написала також більшу частину тексту).

1 червня 2018 року солістка групи Ніна Кірсо перенесла важкий інсульт, з лютого 2019 року в групі “Фрістайл” нова солістка Ната Недина.

Зазначимо, що група “Фрістайл” на початку 90-х була поряд з “Міражем” і “Ласкавим маєм” однією з найпопулярніших поп-груп на теренах СРСР. У 1991 році на екранах з’явився кліп на пісню “мені Боляче, боляче!”, який став мегахітом. Ще одна з найвідоміших композицій колективу, яка користується популярністю, — “Ах, какая женщина”.