Олексій Потапенко прокоментував чутки про вагітність своєї дружини Насті Каменських.

Український продюсер і репер Потап (справжнє ім'я Олексій Потапенко) прокоментував чутки про вагітність своєї дружини Насті Каменських. Він висловився на цю тему в інтерв'ю ведучій Каті Осадчій у програмі «Світське життя», інформує .

Потап 23 травня офіційно одружився на своїй колезі, співачці Насті Каменських. У коханні майбутній дружині він зізнався вельми оригінальним способом: на передодні весілля випустив трек-посвяту під назвою «Константа». Весілля молоді гуляли цілих два дні — спочатку в італійському, а потім в українському ресторані. Медовий місяць, який тривав всього тиждень, пара провела в Туреччині, куди прилетіла на особистому літаку. Тепер спільні фото і публічні прояви почуттів стали для Потапа і Насті звичайною справою. Цілком закономірно, що шанувальники заговорили про дітей, адже Каменських давно говорила про те, що готова до появи на світ малюка від коханого чоловіка.

Фани пари та журналісти ретельно вивчають кожне фото, шукаючи доказ того, що артистка перебуває в цікавому положенні. Каменських вже встигла прокоментував чутки про свою вагітність, причому дуже оригінально — вона заявила, що просто дозволила собі зайве під час відпочинку в Туреччині та набрала у вазі.

Тепер же на цю особисту тему висловився і продюсер. Він не спростував, але і не підтвердив припущення шанувальників. На слова Осадчої про те, що фани та представники ЗМІ пильно вдивляються в фігуру Каменських, Олексій відповів:

«Нехай вдивляються. Така робота, вдивляйтеся, журналісти».