Нова дружина Віктора Павліка дала коментарі стосовно скандалу з колишньою дружиною артиста. Віктор Павлік і Катерина Репяхова вирішили продати квартиру, в якій зараз живе екс-дружина артиста Лариса Созаєва.

Лариса Созаєва повідомила про новий скандал з екс-чоловіком і його нинішньою дружиною

Народний артист України Віктор Павлік і його дружина Катерина Репяхова вирішили продати квартиру, в якій зараз живе екс-дружина співака Лариса Созаєва. Про виселення повідомила сама жінка на своїй сторінці в Instagram. Лариса зізналася, що не хоче розлучатися з житлом так, як воно нагадує їй про покійного сина Павла, який минулого року помер від раку, інформує Ukr.Media.

“У мене був чоловік. Він пішов. У мене був син. Він помер. У мене залишилася тільки квартира в кредиті, яку колишній чоловік обіцяв виплатити і залишити мені. Це не просто квадратні метри. Це те єдине, крім могили, що дає мені відчуття присутності сина, який ніби вийшов і скоро прийде. Більше у мене нічого і нікого немає”.

Созаєва заявила, що два дні тому Павлик їй повідомив, що більше не може платити за квартиру і тому планує її продати. Пізніше Лариса нібито отримала повідомлення від Репяхової, в якому вона погрожувала судом, якщо Созаєва не погодиться на її умови.

“Два дні тому Віктор надіслав повідомлення, що платити більше не може і квартиру треба продавати. Він не приїхав, не подивився мені в очі, не поговорив, а просто надіслав смс. На наступний ранок, о 7 ранку, Катерина Репяхова надсилає мені смс. У мене є домовленість з Віктором Павликом, але не з іншими особами, які мені постійно вказують що мені робити і як жити. Немає ніякої війни, з’ясування стосунків — я розумію, що я їм дуже заважаю. Я розумію, що немає у мене іншого виходу, як погодиться на їхні умови. Але ображати мене, після того, як звели сина в могилу — це вже хамство!”

  Глава Мінінформації пообіцяв не вводити реєстрацію інтернет-видань, - Лещенко

Лариса доповнила нову публікацію текстом повідомлення, яке вона отримала від Катерини.

“Зобов’язана вас попередити, що Вітя за законом без моєї згоди на Вас квартиру не перепише, якщо виплатить (кредит — ред.). А якщо і виплатить, то з наших сімейних грошей і нашої сім’ї, де є неповнолітня дитина. Якщо ви не погоджуєтеся на 100,000$, що вважаю хорошим капіталом (бо ми ще свої 30,000$ додамо), тоді ви будете мати справу зі мною в суді, на жаль. Я буду відстоювати інтереси своєї сім’ї і своєї дитини. Попереду карантин і далі не відомо, що буде. Ви пропонуєте нам з мого блогу вас утримувати? Кожен у відповіді сам за себе. Якщо ви десятки років терпіли зради Віті, це ваша відповідальність. Це ваш вибір, жити таке життя. І не Вітя у вас забрав все. А ви самі у себе, своєю бездіяльністю. Шукайте більш оплачувану роботу, шукайте другу роботу (як я), просіть підвищення, але точно не «ти у мене забрав все». Вітя в це все вже не вірить, вас образити просто не хоче. І якщо Вітя завтра від мене піде, я подумаю, як себе утримувати і як самореалізуватися і йти далі, вважатиму це знаком долі рости духовно, ментально і фінансово. Але точно не звинувачувати колишнього чоловіка і маніпулювати ним. “Ти у мене забрав все і ти це знаєш”. Зі мною такі маніпуляції точно не пройдуть. Ми не можемо все життя утримувати вас і вашу шалену комуналку. Пропоную вам дорослішати і дивитися на світ реально. Жити за рахунок себе, а не за рахунок колишнього чоловіка, маніпулюючи ним”, — написала Репяхова Созаєвій.

  1 квітня — день святої мучениці Дарини: історія, традиції та прикмети свята

Пізніше Катерина відреагувала на заяву Созаєвої в прямому ефірі в Instagram.

“Більшу частину фінансових питань Лариси покриває наше сім’я. Всі ці роки Віктор Франкович виплачував кредит. Квартира досить велика, Комуналка теж велика. Я особисто оплачую рахунки. Плюс щомісячна плата за кредитом. Для нас це дуже важко, самі змушені жити на орендованій квартирі. Тому ми запропонували Ларисі, що ми закриваємо кредит, а вона отримує 100 тисяч доларів, щоб вона могла купити собі житло. Але вона не хоче”, — прокоментувала конфлікт Репяхова.