Нова дружина Віктора Павліка дала коментарі стосовно скандалу з колишньою дружиною артиста. Віктор Павлік і Катерина Репяхова вирішили продати квартиру, в якій зараз живе екс-дружина артиста Лариса Созаєва.

Лариса Созаєва повідомила про новий скандал з екс-чоловіком і його нинішньою дружиною

Народний артист України Віктор Павлік і його дружина Катерина Репяхова вирішили продати квартиру, в якій зараз живе екс-дружина співака Лариса Созаєва. Про виселення повідомила сама жінка на своїй сторінці в Instagram. Лариса зізналася, що не хоче розлучатися з житлом так, як воно нагадує їй про покійного сина Павла, який минулого року помер від раку, інформує Ukr.Media.

“У мене був чоловік. Він пішов. У мене був син. Він помер. У мене залишилася тільки квартира в кредиті, яку колишній чоловік обіцяв виплатити і залишити мені. Це не просто квадратні метри. Це те єдине, крім могили, що дає мені відчуття присутності сина, який ніби вийшов і скоро прийде. Більше у мене нічого і нікого немає”.

Созаєва заявила, що два дні тому Павлик їй повідомив, що більше не може платити за квартиру і тому планує її продати. Пізніше Лариса нібито отримала повідомлення від Репяхової, в якому вона погрожувала судом, якщо Созаєва не погодиться на її умови.

“Два дні тому Віктор надіслав повідомлення, що платити більше не може і квартиру треба продавати. Він не приїхав, не подивився мені в очі, не поговорив, а просто надіслав смс. На наступний ранок, о 7 ранку, Катерина Репяхова надсилає мені смс. У мене є домовленість з Віктором Павликом, але не з іншими особами, які мені постійно вказують що мені робити і як жити. Немає ніякої війни, з’ясування стосунків — я розумію, що я їм дуже заважаю. Я розумію, що немає у мене іншого виходу, як погодиться на їхні умови. Але ображати мене, після того, як звели сина в могилу — це вже хамство!”

  19 грудня — День святого Миколая: історія, традиції та прикмети свята

Лариса доповнила нову публікацію текстом повідомлення, яке вона отримала від Катерини.

“Зобов’язана вас попередити, що Вітя за законом без моєї згоди на Вас квартиру не перепише, якщо виплатить (кредит — ред.). А якщо і виплатить, то з наших сімейних грошей і нашої сім’ї, де є неповнолітня дитина. Якщо ви не погоджуєтеся на 100,000$, що вважаю хорошим капіталом (бо ми ще свої 30,000$ додамо), тоді ви будете мати справу зі мною в суді, на жаль. Я буду відстоювати інтереси своєї сім’ї і своєї дитини. Попереду карантин і далі не відомо, що буде. Ви пропонуєте нам з мого блогу вас утримувати? Кожен у відповіді сам за себе. Якщо ви десятки років терпіли зради Віті, це ваша відповідальність. Це ваш вибір, жити таке життя. І не Вітя у вас забрав все. А ви самі у себе, своєю бездіяльністю. Шукайте більш оплачувану роботу, шукайте другу роботу (як я), просіть підвищення, але точно не «ти у мене забрав все». Вітя в це все вже не вірить, вас образити просто не хоче. І якщо Вітя завтра від мене піде, я подумаю, як себе утримувати і як самореалізуватися і йти далі, вважатиму це знаком долі рости духовно, ментально і фінансово. Але точно не звинувачувати колишнього чоловіка і маніпулювати ним. “Ти у мене забрав все і ти це знаєш”. Зі мною такі маніпуляції точно не пройдуть. Ми не можемо все життя утримувати вас і вашу шалену комуналку. Пропоную вам дорослішати і дивитися на світ реально. Жити за рахунок себе, а не за рахунок колишнього чоловіка, маніпулюючи ним”, — написала Репяхова Созаєвій.

  Принц Вільям отримав новий титул від королеви Єлизавети II

Пізніше Катерина відреагувала на заяву Созаєвої в прямому ефірі в Instagram.

“Більшу частину фінансових питань Лариси покриває наше сім’я. Всі ці роки Віктор Франкович виплачував кредит. Квартира досить велика, Комуналка теж велика. Я особисто оплачую рахунки. Плюс щомісячна плата за кредитом. Для нас це дуже важко, самі змушені жити на орендованій квартирі. Тому ми запропонували Ларисі, що ми закриваємо кредит, а вона отримує 100 тисяч доларів, щоб вона могла купити собі житло. Але вона не хоче”, — прокоментувала конфлікт Репяхова.