Знаменитий актор став професором.

Зірки не перестають дивувати нас своїми досягненнями та новими амплуа. Кілька днів тому всі обговорювали новину про те, що Анджеліна Джолі стала блогером, а тепер у всіх на устах той факт, що Меттью Макконахі став викладачем.

Сьогодні західна преса рясніє заголовками про те, що 49-річний Меттью Макконахі, який забрав свій атестат через 30 років після випуску, став штатним професором Техаського університету. Офіційна заява на тему з'явилася в Twitter навчального закладу, інформує .

А це означає, що вже цієї осені студентам пощастить відвідати майстер-класи на факультеті радіо, кіно і телебачення від артиста, який отримав "Оскар" в якості заслуги за багаторічні труди в кіноіндустрії.

Зазначимо, що раніше голлівудський красень, який часто йде на жертви заради ролі, у 2015 році вже був запрошеним викладачем в університеті, тому досвід спілкування зі студентами у нього є.

А так навчальний заклад зустрічає Меттью Макконахі в якості професора.

"Вітаємо професора Макконахі, який приєднався до нашого факультету. Меттью приділяє багато уваги студентам. Ми раді тому, що він ділиться з ними своїм часом, досвідом, талантом і допомагає підготувати наступне покоління новаторів і лідерів."

Так що ми вже в передчутті вдячних відгуків студентів!