Актуальні новини

Знаменитий британський архітектор готовий взяти участь у відновленні Харкова

Відомий британський архітектор Норман Роберт Фостер, лауреат Імператорської та Прітцкерівської премій, дав згоду брати участь у відновленні Харкова після закінчення бойових дій. Про це повідомляє Харківська міська рада.

«Норман Фостер тісно пов’язаний з розвитком архітектури в стилі “хай-тек” і раннім впровадженням енергоефективних будівельних технологій. Визнаний ключовою фігурою британської сучасної архітектури», – йдеться у повідомленні.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1540960 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1540960{
margin: 0!important;
}
}

Архітектурне бюро Нормана Фостера «Foster+Partners» було засноване у 1967 році. Його роботам притаманні масштабні відкриті простори, поєднання скла та металу, багатофункціональність.

Серед іншого, у 1980-х роках він спроєктував будівлю банку HSBC у Гонконгу, на той момент найдорожчу будівлю з будь-коли збудованих, у 2004 році – найвищий міст у світі, Віадук Мійо на півдні Франції. Починаючи з 2009 року і до смерті Стіва Джобса працював над дизайном штаб-квартири Apple – Apple Park у Каліфорнії. Однією із найпізнаваніших робіт Фостера є хмарочос Мері-Екс, у народі званий «корнішон» через свою форму. Цікаво, що Фостер спроектував готель «Мрія» у Криму (проект датований 2010 роком). Також Фостер є автором проекту скляного куполу Рейхстага у Берліні.

  Що таке неофіційне мистецтво Львова?

Залишити відповідь