Актуальні новини

Уряд розблокував фінансування кримськотатарського телеканалу ATR

6 травня уряд вніс зміни до порядку використання бюджетних коштів на фінансування підтримки системи державного іномовлення, яке передбачає фінансування роботи телеканалу АТR.

Про це повідомляє Урядовий портал.
Згідно з документом, кошти підуть на оплату послуг супутникового зв’язку, оренду телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг по використанню та придбання об’єктів авторського права. Прийнята постанова створить правові передумови для подальшого фінансування телеканалу AТR.
Видатки на фінансування телеканалу AТR, відповідно до закону про Держбюджет на 2020 рік, передані від Мінсоцполітики до МКІП. 

Нагадаємо, на початку року кримськотатарський телеканал ATR опинився на межі закриття через тимчасове зупинення фінансової підтримки з державного бюджету. 10 лютого на каналі знову заявили про заблоковані рахунки і відсутність фінансування з держбюджету.
11 лютого співачка Джамала закликала не бути байдужими і підтримати ATR – єдиний телеканал, який виходив українською і кримськотатарською мовами. 13 лютого директору телеканалу АТR Ленуру Іслямову прийшов лист, у якому повідомляється, що Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення може відімкнути трансляцію на Крим за борги

  Ольга Горбачова зібралася втретє виходити заміж

Залишити відповідь