Актуальні новини

Офіційно розлучені: Марина Боржемська розповіла про складне життя з Узєлковим і відсутність власного житла

Після розлучення з В’ячеславом Узєлковим Марина Боржемська забрала дітей з великої розкішної квартири і поїхала до батьків в хрущовку.

Наприкінці минулого року Україну сколихнула звістка про розлучення однієї з найбільш ідеальних телепар – В'ячеслава Узєлкова та Марини Боржемської-Узєлкової. Марина, яка зараз знаходиться у Вінниці, вперше відверто розповіла про розставання з чоловіком, інформує .

Що насправді стало причиною розлучення? Чому після розлучення Марина з дітьми переїхала до батьків? Чому, переживши чимало трагічних подій у шлюбі, В'ячеславу та Марині не вдалося його зберегти? На всі ці питання нарешті з'явилися чесні відповіді.

Вони одружилися, коли Марині виповнилося 19, а В'ячеславу 20. На той момент Узєлков вже став відомим боксером, за що отримав від держави однокімнатну квартиру. Здавалося, молода сім'я могла б зажити щасливо, але щастя ніби хтось наврочив.

«Це був дуже важкий, складний період. Я пройшла тоді напевно всі кола пекла», – згадує Марина.

Пара не могла завагітніти довгі 8 років, а коли тест показав заповітні дві смужки, на 16-му тижні раптом стався викидень.

«Для нас це болюча тема, бо, як усім молодим, нам здається, що боже мій, що ж там варто зробити дитину, захотів – і це диво сталося. Ні. Це не все так просто», – говорить Марина Боржемська.

Завагітнівши вдруге, вона берегла себе як могла і виконувала всі застереження лікарів. Все було в порядку, але на 28-му тижні плід завмер… Та ж трагедія сталася під час третьої вагітності, що перервалась на 29-му тижні. Лікарі пропонували Марині завагітніти за допомогою штучного запліднення. Але найбільше вона хотіла народити сама і після всього пережитого не втрачала надії. Всю четверту вагітність Марина пролежала на збереженні і все-таки стала мамою синочка Роберта, хоча сама під час пологів була у важкому стані. В'ячеслав Узєлков знаходився поруч з дружиною і підтримував її кожну хвилину.

  Зіркова бабуся Ольга Сумська розсекретила ім'я онука

«Була дуже сильна кровотеча, яку ледве зупинили. Він молодець, для мене він герой, бо пройти таке не кожен чоловік подужає. Я йому за це дуже вдячна», – говорить екс-дружина Узєлкова.

А коли, здавалося б, найстрашніше було позаду, у Слави стався інсульт. В одну мить відомий боксер фактично став недієздатним.

«Ми капали крапельниці, він лежав якийсь час у лікарні. Потім мені сказали, які потрібно робити масажі. І Славі массировала рот, обличчя, м'язи, язик проробляла, – розповіла Марина. – Моїх сліз практично ніхто не бачив, крім моєї мами. Іноді просто я приходила до неї додому і ось так падала в подушку ридала там просто ридма. Але я боялася, щоб цього не побачив Слава ані в якому разі. Я навпаки хотіла зробити так, щоб у нього було все чудово. Я, навпаки, готова була пожертвувати, мені хотілося віддати свої органи або щось зробити, віддати щось своє, щоб він зміг добре говорити, зміг це робити, як він робив це раніше. Для мене це було настільки важливо».

Вже під час телевізійної кар'єри подружжя знову стали батьками – у них народилася донька Олівія. Їх парою захоплювалася вся країна і вважали, що в сім'ї Узєлкових панує ідилія.

«Взагалі офіційно ми зі Славою подали до суду у вересні 2018 року. Коли ми приїхали з проекту, вже тоді ми не жили в одній квартирі. Я одразу ж після проекту переїхала до батьків. Місяць дали на розгляд і через місяць нас розвели. Виходить, що 16 жовтня у мене вже був папір на руках про те, що ми розлучилися», – зізналася Марина.

  Колишня дружина Дзідзьо розповіла, чи зраджував їй співак

Тоді казали, що відомий екс-боксер завів коханку. Однак Марина толерантно ухиляється від відповіді:

«Ну, я Славу за руку не впіймала. І я не можу сказати, що це могло стати причиною нашого розлучення. Дуже багато всього».

Марина не захотіла уточнювати справжню причину розлучення, однак деталями самого шлюборозлучного процесу поділилася. Вона забрала найдорожче – двох своїх дітей – і в старому авто, яке колись купила у подруги в розстрочку, виїхали з їхньої спільної квартири площею 100 квадратних метрів в стару хрущовку своїх батьків.

«Ми переїхали до моїх батьків. Тому що… Я прийшла в Славіне життя – у мене не було квартири. Я пішла від нього з тим, з чим я прийшла. Я не можу забрати те, що не належить мені. Хоча ми заробляли на це все разом, але я повернулася туди, де мене чекали. Там, де були мені відчинені двері. Я постукала в ті двері, які були відкриті, скажімо так. Все. У мене залишилося найголовніше багатство – це діти. Тому що, напевно, я їх найбільше хотіла у своєму житті», – зі сльозами розповіла Марина.

Марина змінила своє прізвище у паспорті на дівоче – Боржемська. А ще запустила власну фітнес-програму для всіх бажаючих схуднути. Зараз єдиним сенсом її життя є діти, заради яких вона працює з ранку до ночі і мріє про власне житло, де їм буде комфортно втрьох.

«Я буду робити все можливе, щоб заробити на житло, щоб ми з дітьми жили окремо», – говорить Марина.

Залишити відповідь