Маша Єфросиніна розповіла коли в її житті сталася депресія. Зірка розповіла про період спаду кар'єри.

Відома телеведуча знайшла популярність в молоді роки. Спад її кар’єри також відбувався рано і був причиною депресії, інформує Ukr.Media.

Маша Єфросиніна повідала про перші прояви популярності. Знаменитість зізналася, що вперше відчула свою популярність в маршрутці.

“Я сіла в маршрутку після чергового телеефіру. Тут я розумію, що всі люди обернулися на мене подивитися, включаючи водія, який зупинив маршрутку. Всі дружно запитали: “це ви?”. Всі почали давати мені папірці, гроші, хтось просив на руці розписатися. Я сильно перелякалася і вибігла. До цього я абсолютно не була готова. Я розуміла, що собі не належу в якійсь мірі”, — розповіла Марія.

Однак після різкого зльоту стався і спад кар’єри. У 2005 Маша стала ведучою Євробачення і думала, що після цього на неї посипляться запрошення на шоу. Але цього не сталося.

“Я тихо ридала. Поруч був тільки Тимур і однорічна Наночка. Для мене цей рік пройшов як в напівтемряві, в чорному кольорі. Слава в 18-20 — це важке випробування для психіки. І це зі мною сталося. Якщо і була депресія в моєму житті, то вона трапилася тоді”, — зізналася телезірка.