Олена Кравець розповіла, як із чоловіком відвідує психотерапевта. Актриса студії "Квартал 95" пережила кризу у відносинах з чоловіком.

Актриса Олена Кравець — одна з найпопулярніших жінок України. Вона досить рідко говорить про своє особисте життя, вважаючи за краще тему кар’єри. Але, нещодавно Олена зробила виняток, зізнавшись, що в її шлюбі з чоловіком була тріщина. Олена і Сергій прожили разом дев’ятнадцять років, у пари є троє дітей. Як зізналася актриса, відносини з чоловіком були на межі, і врятувати шлюб їм допомогли фахівці, інформує Ukr.Media.

Олені і Сергію довелося пережити серйозну кризу в шлюбі, і вирішити їх проблеми допомогли лише фахівці. Як зазначила артистка, в шлюбі існують періоди, які трансформують його.

“Наші відносини більше ніколи не будуть такими, як були спочатку. Це цікаво, і мені подобається та трансформація, яка сталася зараз з нами. Ми переживали кризу, приймали один одного, а зараз ми вийшли на рівну дорогу, і таким я свого чоловіка ще не знала. Не буду брехати, ми зараз проходимо індивідуальну терапію, раніше ми відвідували загальну. Фахівці нам дуже допомагають, ми ростемо, це позначається на наших відносинах”, — каже Олена.