На захід дружина Президента з’явилася в нестандартному образі.

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська виступила зі спічем на Міжнародному форумі «Україна на шляху подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства», говорячи про одну з найбільш нагальних проблем суспільства — про домашнє насильство, інформує Ukr.Media.

На захід завітала Олена в білосніжній сорочці з чорним поясом і спідниці-трапеції середньої довжини, а ось родзинкою образу першої леді стала її зачіска. До речі, пані Зеленська досить часто з’являється на офіційних заходах в нестандартних образах, вносячи дещицю свіжості у представницький дрес-код.

Діловий образ Олена доповнила нестандартною зачіскою: вона вибрала хвилясті локони, які розділила проділом, на лівій стороні перша леді зробила два «колоска». Дуже стильне і свіже рішення, яке прекрасно доповнило загальний образ.

В рамках Міжнародного форуму пані Зеленська акцентувала увагу на створення «гарячої лінії» для допомоги жертвам харрасмента в будь-яких його проявах.

“1547. Чотири цифри, покликані врятувати життя. Хочу, щоб кожен з нас запам’ятав номер. Як 101, 102 або 103. П’ятнадцять сорок сім — номер національної гарячої лінії з протидії домашньому насильству”, — сказала Олена.