Телеведуча Лілія Ребрик розповіла секрети, які допомогли їй побудувати міцні відносини

Зірка зізналася, що для цього важливі три пункти.

Нещодавно українська акторка, телеведуча Лілія Ребрик та її чоловік Андрій Дикий відсвяткували восьму річницю шлюбу і повернулися з романтичної подорожі на Мальдівські острови, інформує Ukr.Media.

Лілія поділилася, як їм вдалося побудувати міцні стосунки, які розпочалися з дружби, і зберегти палкі почуття. Вона переконана: для закоханої пари важливі три пункти — повага, дружба і пристрасть.

“У мене була квартира в кредиті і як раз в той період, коли ми танцювали разом, я його виплатила. Я була така щаслива і рада, і чомусь розповісти про це мені хотілося Дикому. Андрій за мене так щиро радів, наче він його сплатив”, — розповіла ведуча “Ранку з Україною”.

За плечима пари — вісім років шлюбу і двоє талановитих дітей. Лілія зізнається: поруч з таким вимогливим і турботливим чоловіком відчуває себе богинею.

“Андрій настільки любить пишатися тим, яка в нього дружина! Він з тих чоловіків, які не приховують, а навпаки кажуть — це моя! Минулого року у нас з’явилася нова традиція — два рази на рік їздимо відпочивати тільки вдвох. Так, у мене щільний графік, тому чоловік знає, що зі мною краще не відкладати на завтра: є кілька вільних днів — летимо, усамітнюємося. Ми легкі на підйом!” — зазначила телезірка.

Стосунки Кохання Шлюб Лілія Ребрик

Залишити відповідь