Вони можуть бути трохи банальними і передбачуваними, але все ще незамінні, коли ми хочемо трохи тепла.

Ах, романтичні фільми. Вони можуть бути трохи банальними і передбачуваними, але все ще незамінні, коли ми хочемо трохи тепла і комфорту. Читайте наш список кінофільмів-новинок, раптом ви щось з цього ще не дивилися!

Загадкове вбивство, 2019

Ви ще не бачили цей новий фільм з Адамом Сендлером і Дженніфер Еністон? Тоді хутчіш дивіться! Вони грають подружню пару, і раптово виявляються головними підозрюваними в загадковому вбивстві на яхті, повній незнайомців. Крім того, що в картині грають зірки першої величини, так вона ще й знята в приголомшливій Італії, тож вам точно буде, на що подивитися, інформує .

Наслідки, 2019

Сюжет фільму розгортається в післявоєнній Німеччині в 1946 році, де Кіра Найтлі грає роль домогосподарки Рейчел Морган. Вона і її чоловік Льюїс переїжджають в новий будинок з вдівцем і його дочкою. І, як свідчить популярний вислів, пара скоро дізнається, що троє — це вже виразно натовп.

Та ще парочка, 2019

Фред Фларські, нещасний закоханий журналіст, який вирішує спокушати долю і шукати свою першу дитячу любов Шарлотту Філд. Крім того факту, що вона не з його ліги фізично, вона також недосяжна ще й тому, що скоро стане президентом країни. Ми вже можемо уявити собі веселу катастрофу, спостерігаючи, як Фред пробиває собі дорогу до її серця, але ми будемо вболівати за нього до кінця.

Чи не романтично це?, 2019

Талановита Ребел Уілсон грає тут цинічного архітектора з Нью-Йорка, яка розчарувалася в любові, ненавидить романтику і «соплі» їй супутні. Але за іронією долі, після одного інциденту, вона виявляється в головній ролі любовного трикутника з сексуальним незнайомцем і хорошим другом.

  Меган Маркл неабияк розлютила англійський народ

Сонце теж зірка, 2019

Приємна підліткова драма, яка ще й пофарбована інтригуючими переживаннями і серйозними проблемами. Головна героїня, 24-річна іммігрантка з Ямайки дізнається, що її родину протягом 24 годин депортують. Наташі слід терміново вирішити, як цього уникнути, але все ускладнюється тим, що в її життя несподівано вривається любов.

Під Сільвер-Лейк, 2018

Хто б міг подумати, що випадкова зустріч і раптова закоханість можуть привести до розкриття таємниць цілого Лос-Анджелеса? Сем знайомиться з дівчиною, але не довго триває їх спілкування, тому що вона на наступний день зникає. Тепер він хоче неодмінно знайти її, а пошуки приводять його до абсолютно несподіваних відкриттів і глобальної змови.

Після

Скільки б разів не використовували сюжет «хороша дівчинка закохується в поганого хлопчика», він не набридає! Так і в цьому фільмі відчувається електрика і напруження почуттів між двома героями, що належать до абсолютно різних світів. Вона — старанна студентка і слухняна дочка, а він — бунтар з багатої родини, і їх зустріч змінить життя кожного.

Якщо вам сподобається фільм і не захочеться розлучатися з героями, почитайте однойменну серію книг письменниці Анни Тодд.

Чого хочуть чоловіки, 2019

Кумедний рімейк фільму «Чого хочуть жінки» 2000 року з Мелом Гібсоном, тільки навпаки. Алі Девіс — успішна менеджерка спортсменів, тільки її просуванню по кар'єрних сходах весь час заважають чоловіки. Але після того, як вона випиває чашку особливого чаю, у неї розвивається здатність чути найпотаємніші думки колег чоловічої статі. І звичайно ж, вона не може не скористатися цим даром, щоб перевернути спортивний світ на свою користь.