Актуальні новини

Онлайн-книгарня Yakaboo запустила програму підтримки малих видавництв

В межах 27 Львівського міжнародного BookForum найбільша українська онлайн-книгарня Yakaboo запускає програму підтримки малих і нішевих видавництв. Про це повідомляється на сайті Yakaboo.

«Через скасування книжкового ярмарку на 27 BookForum у Львові чимало українських видавців не зможуть широко представити свої новинки читачам. Тому книжкова платформа Yakaboo у партнерстві з ГО «Форум видавців» пропонує видавництвам альтернативу, яка дозволить їм безкоштовно презентувати нові книжки на 27 BookForum», – йдеться в повідомленні.

Упродовж 10 днів Yakaboo безкоштовно розміщуватиме книжки таких видавництв на сайті та просуватиме їх на рівні з іншим асортиментом книгарні. Книжки продаватимуть із символічною комісією в 1 грн, а весь прибуток отримають видавництва.

Взяти участь у програмі зможуть суб’єкти видавничої справи, які випускають до 10 найменувань на рік або сукупний наклад яких не перевищує 10 тис. екземплярів. Зареєструватися у програмі підтримки малих видавництв можна за посиланням.

«Відсутність одного з найбільших книжкових івентів суттєво вплине на книжковий ринок […] Ми вирішили допомогти невеликим гравцям на книжковому ринку втриматися у період кризи та, попри все, надати можливість читачам ознайомитися з очікуваними новинками 2020 року», – наголосив головний виконавчий директор Yakaboo Іван Богдан.

Нагадаємо, 27 Львівський міжнародний BookForum через карантин та поширення Covid-19 відбудеться без книжкового ярмарку. Для учасників організують лише літературний фестиваль, який проведуть в режимі онлайн 16-20 вересня.

Гостями цьогорічного BookForum будуть американська музикантка та поетка Патті Сміт та авторка світового бестселера про Голокост «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс. Фокусною темою буде «Перепис населення: знати, хто ми є». З повною програмою можна ознайомитися тут.

  Помер Роман Віктюк

Залишити відповідь