Актуальні новини

Оркестр «INSO-Львів» відкриває концертний сезон

У суботу, 4 вересня, у Львівській філармонії відбудеться концерт оркестру «INSO-Львів» «Vivere Est Cogitare – Жити, значить мислити».

Цим виступом «INSO-Львів» відкриє концертний сезон 2021-2022 рр, повідомляє прес-служба «INSO-Львів».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1525317 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525317{
margin: 0!important;
}
}

У програмі – Audioguide for singing orchestra сучасної української композиторки Анни Корсун та Симфонія №1 Ре мажор Ґустава Малєра. Диригуватиме Кирило Карабиць.

Анна Корсун – уродженка Донецька, випускниця київської консерваторії і Мюнхенського університету музики і театру. Вона – учасниця музичних фестивалів та конкурсів в багатьох країнах світу. Її твори звучать на різних європейських радіостанціях, які транслюють академічну музику – від France Musique до Polish Radio Two.

Кирило Карабиць – український диригент, який отримав широке визнання на Заході. Виступав з видатними європейськими та американськими оркестрами, з 2009 – диригент одного з найстаріших колективів Великої Британії – Борнмутського симфонічного оркестру, з 2013 – арт-директором польського молодіжного оркестру I, Culture Orchestra. У тому ж році отримав звання найкращого диригента року за версією Британського Королівського філармонічного товариства. Володар призу Асоціації диригентів Данії та бельгійської Foundation of Europe, австрійського товариства ім. Альберта Швейцера та титула «почесний громадянин штату Оклахома».

«INSO-Львів» завжди намагається шукати несподівані твори та їх поєднання. Цього сезону оркестр обирає надскладний (часом маловідомий, часом абсолютно експериментальний та новітній) матеріал. Також у цьому сезоні «INSO-Львів» знову матиме змогу працювати із всесвітньо відомим диригентом Кирилом Карабицем. І нарешті (вперше за півтори року) весь оркестр зіграє на одній сцені.

«ІNSO-Львів» (International Symphony Orchestra) – це один із тих оркестрів, який широко гастролює по всьому світу. Він з року у рік виконує почесну роль базового оркестру на міжнародних фестивалях, урочистих подіях та конкурсах. До того ж CD оркестру відзначені нагородами Radio Swiss Classic. В 2017 році оркестр започаткував плідну співпрацю з британським лейблом Toccata Classics. Його багаторічним мистецьким керівником був Мирослав Скорик. Зараз мистецьким керівником оркестру є Валерій Соколов.

  Українська реперка Alyona Alyona розповіла шанувальникам скільки зараз важить та що хоче кинути собі виклик й схуднути

Залишити відповідь