Актуальні новини

Острів Хортиця стане першим безбар’єрним туристичним об’єктом в Україні

Запорізький острів Хортиця, на якому нині триває реконструкція, стане першим в Україні повністю інклюзивним туристичним об’єктом; ініціатором впровадження повної безбар’єрності острова є перша леді Олена Зеленська.
Як повідомляє заступник голови Офісу президента, координатор президентської програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, минулого року Зеленська започаткувала ініціативу “Без бар’єрів”, до якої долучаються міста та області. І саме Хортиця стане першим в Україні безбар’єрним туристичним об’єктом.
“До Дня Незалежності відкриють Курган єдності – найвищу точку острова, з якої відкривається неймовірна панорама на Дніпро та Запоріжжя. І вперше в історії на 16-метровий курган зможуть піднятися всі охочі”, – написав він.
За його словами, доріжки прокладені під кутом 5%, на кожних 800 м обладнають майданчики для відпочинку.
“Повністю інклюзивним стане і Музей історії козацтва, який роками стояв зачинений через аварійний стан. Його вже реконструюють за найкращими стандартами світових музеїв у рамках програми “Велика реставрація”. Так само інклюзивним буде суспільний простір Козацьке коло – тут проводитимуть концерти, фестивалі та форуми”, – додав Тимошенко.Проект реконструкції о. Хортиця також передбачає зручне транспортне сполучення завдяки новим запорізьким мостам, які будують за програмою “Велике будівництво”.
“Уже скоро Хортиця стане одним із найпотужніших туристичних магнітів України. З унікальною історією, природою, культурою – і надсучасною інфраструктурою”, – запевняє заступник голови ОП.

  Ліза Глинська зізналася підписникам в тому, що за останній час набрала 10 кг

Залишити відповідь