Актуальні новини

Всесвітній день ді-джея — відзначають 9 березня

Рішенням ЮНЕСКО від 2002 року 9 березня офіційно оголошено професійним днем ді-джея на міжнародному рівні.

Запорука успіху будь-якої вечірки – це хороший ді-джей, який не просто міняє платівки на своєму пульті, а створює чарівну атмосферу, яка поглинає людей у світ танцю. Багатьом може здатися, що в професії ді-джея немає нічого складного і цьому можна навчитися за 2 дні, але це не так. Потрібно володіти слухом, бути харизматичним, веселим і талановитим артистом, щоб утримувати увагу публіки і отримати популярність, інформує .

Незважаючи на те, що професії ді-джея в Україні просто не існує, цьому виду діяльності присвячено свято і його, до речі, вважають світовим. У День ді-джея вітання приймають всі, хто пов'язав своє життя з цим цікавим і популярним напрямком.

Історія

Всесвітній день ді-джея почали відзначати порівняно недавно, з 2002 року. Це не просто свято, а важлива благодійна акція, яку проводить Міжнародна клубна індустрія. Ініціатором запровадження цього заходу виступила організація Nordoff Robbins Music Therapy, яка за допомогою музики лікує серйозні хвороби у дітей і дорослих.

Щорічно ця акція проходить по всьому світу і триває тиждень. Її метою є допомогти дитячим організаціям. Весь прибуток, що 9 березня заробляють ді-джеї, клуби, радіо, бари і вечірки віддають у дитячі організації та установи. До цієї акції також приєднуються зірки шоу-бізнесу, популярні телеканали і радіостанції.

Ді-джей – людина, яка підбирає, записує на диски або пластинки музику і програє її для певної аудиторії в клубах і на різних вечірках.

Існує всього два типи ді-джеїв:

  • радіо-ді-джей;
  • клубний ді-джей.

Справжні прихильники своєї професії не просто програють записану музику, але і пишуть свої треки, іноді навіть співають або читають реп.

  Чому Дженніфер Лопес і Бен Аффлек вперше розлучилися 17 років тому

Традиції

Традиційно 9 березня у Всесвітній день ді-джея проходить безліч музичних заходів. Ці заходи настільки масштабні, що бажаючим туди потрапити доводиться купувати квитки за кілька тижнів до події.

У музичних дійствах беруть участь ді-джеї зі світовим ім'ям і зірки естради. Там проходять різного роду аукціони, найчастіше на них продають рідкісні пластинки, речі всесвітньо відомих зірок і сувеніри. Заходи супроводжуються світловими шоу і грандіозними салютами.

Ді-джеї також відзначають це свято скромними корпоративами або за сімейними столами. Адже вони проводять своє життя у вічному шумі і при голосній музиці. Логічно, що деяким з них хочеться відпочити і просто відсвяткувати своє свято в тихому сімейному колі.

Не забудьте 9 березня привітати всіх своїх знайомих ді-джеїв з професійним святом. Їх робота має велике значення для підтримання позитивного настрою сучасної молоді.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь