Ольга Бузова і Тимур Батрутдінов стануть героями нового романтичного шоу на телеканалі ТНТ "План Б".

Стало відомо, що телеведуча "Дому-2" і резидент Comedy Club будуть героями нового романтичного шоу на телеканалі ТНТ "План Б". За умовами проекту в кінці вони можуть стати парою.

Продюсери каналу вирішили змінити формат популярного шоу "Холостяк" і анонсували нову передачу з участю Тимура Батрутдінова і Ольги Бузової. Найцікавіше, що якщо за час проекту вони не зможуть знайти другу половинку, то їм доведеться стати парою, інформує .

Вже цього літа будуть проводитися кастинги, за підсумками яких будуть обрані претенденти на серця зірок.

Ольга Бузова і Тимур Батрутдінов не раз публікували фотографії зі спільного відпочинку, а також з походів на світські заходи. А один зі знімків гуморист навіть підписав з натяком на почуття між артистами.

"Два головних холостяка шукають свої половини. Шановні половини, якщо не найдетесь найближчим часом, то ми з Олею одружимося. Це загроза. Час пішов."

Нагадаємо, кілька років тому Тимур Батрутдінов брав участь у шоу "Холостяк", Ольга торік намагалася знайти щастя в шоу "Заміж за Бузову", однак спроби знаменитостей зустріти свою другу половину на реаліті не увінчалися успіхом.

Коли наприкінці зими стало відомо про те, що творці шоу "Холостяк" не змогли знайти відповідного героя для нового сезону, тому зйомки проекту відклали. Крім того, довгий час ходили чутки про те, що на ТНТ вийде другий сезон "Заміж за Бузову", але і ця інформація не підтвердилася.

Нагадаємо, Ольга Бузова розлучилася з футболістом Дмитром Тарасовим ще в 2016 році і не перестає шукати любов. Всі ці спроби зазнали невдачі, а телеведуча продовжує повторювати, що їй набридло бути самій, і вона готова створити сім'ю.

  На честь свого Дня народження Адель порадувала шанувальників новим фото — змінилася до невпізнанності

Тимур Батрутдінов вже брав участь у зйомках третього сезону шоу "Холостяк". Тоді він вибрав Дарину Канануху, але незабаром вони розлучилися з-за щільного робочого графіка гумориста. У минулому році резиденту Comedy Club знову пропонували стати новим "Холостяком", але він відмовився.