Очевидні запитання без відповідей.

Ми регулярно розповідаємо про традиції і звичаї королівської сім'ї, але є декілька важливих моментів, про які не знають навіть найбільш затяті фанати royalty. Можливо, відповіді на ці питання знаходяться на поверхні, але підтвердити їх просто не є можливим, і саме про це нам хочеться поговорити сьогодні, інформує .

Чому подружжя королівської сім'ї не тримаються за руки

Коли принц Гаррі і Меган Маркл тільки почали зустрічатися, вони трималися за руки набагато частіше, ніж зараз. Принца Вільяма і Кейт Міддлтон практично неможливо було помітити тримаючих за руки — і те ж саме відноситься до королеви Єлизавети II і принца Філіпа. Звичайно, те, чи хочете ви триматися за руки чи ні, — залежить від пари. Але все ж створюється відчуття, що існує певне негласне правило, за яким їм не можна демонструвати свої почуття на публіці.

Чому королева пропустила хрещення онука

Королева завжди відвідує важливі події, навіть якщо її здоров'я буде не в порядку — зайде хоча б на хвилинку. Але, мабуть, її правнук — принц Луї — менш значущий для корони, адже, ймовірно, він ніколи не зможе стати королем, і Єлизавета II пропустила хрещення заради чогось іншого. Пресі так і не вдалося дізнатися, яка ж справа виявилася важливішою молодшого члена сім'ї.

Чому королева не передає владу

Єлизаветі II 92 роки, і вона має можливість правити до самої своєї смерті. Водночас королева вже давно могла б призначити регента — свого сина, принца Чарльза, а сама насолодитися заслуженим відпочинком. У черзі на британський престол на даний момент знаходиться 55 осіб, і здається вкрай образливим те, що деякі з них ніколи не отримають навіть шансу проявити себе порядним монархом.

  «Пригоди італійців у Італії»: дві години комедійного божевілля з філософським післясмаком

Навіщо Кейт потрібно було негайно виходити після пологів

Кейт Міддлтон покинула лікарню через 7 годин після пологів. Так, можливо, в британських пологових будинках не заведено затримуватися в пологовому відділенні, але чому у 2018 році все ще зберігається традиція неповаги до стану матері? Кейт довелося не тільки почати позувати численним фотографам, ризикуючи підхопити в натовпі серйозний вірус, який міг би нашкодити дитині і їй, але і заздалегідь продумувати свій аутфіт. Коли вона вийшла з лікарні після народження первістка — Джорджа, вона одягнула сукню, схожу на сукню принцеси Діани, яка було на ній після пологів принца Вільяма. Після пологів Луї — Кейт зробила відсилання до сукні покійної принцеси при народженні принца Гаррі.

Чому ніхто не згадує прізвище родини

Є причина, з якої ми ніколи не називаємо прізвище чоловіка Меган Маркл — річ у тому, що у Гаррі її просто немає. Достеменно не відомо, що саме написано в його паспорті, але починаючи з 60-х згадка прізвища сім'ї стало пропадати з преси. Технічно вони мали б носити прізвище Маунтбаттен-Віндзор, але, можливо, придворним маркетологам це здалося занадто складним для запам'ятовування.

Чому королева не зобов'язана звітувати про особисті доходи

Про те, що королівська сім'я непристойно багата, говорити не прийнято, але в цьому немає нічого дивного — вони володіють величезними інвестиційними портфелями, нерухомістю по всьому світу, коштовностями і рідкісними предметами мистецтва. При цьому Єлизавета II і принц Чарльз отримують зарплату від британського уряду за виконання королівських обов'язків, з якої сплачують прибутковий податок. Однак про інші, побічні заробітки королева може не повідомляти податковим компаніям.

Важливо відзначити ще й те, що обслуговування Королівського двору офіційно фінансується через уряд. Не можна сказати, що Букінгемський палац оплачується на гроші платників податків, адже за фактом гроші виділяються з прибутку The Crown Estate — приватної компанії, яка володіє безліччю нерухомості в Лондоні. Палаци, цілі вулиці, парки, іподроми і навіть берегові лінії офіційно належать приватній компанії, а не державі, як заведено в більшості країн світу. Це створює складну фінансову схему, в якій королівська сім'я може успішно заробляти і не оплачувати більшість податків у рахунок Корони.

  2 квітня – Фотинія Колодязниця: історія, традиції та прикмети свята