Актуальні новини

«Планета кіно» зупинила перемовини про відкриття нових кінотеатрів

Компанія «Тріумф Медіа Груп», яка розвиває в Україні мережу кінотеатрів «Планета кіно», щонайменше на півроку зупинила нові проекти через подальшу невизначеність, заявив її співвласник Дмитро Деркач.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510802 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510802{
margin: 0!important;
}
}

«Наразі ми всі нові проекти поставили на паузу. Мінімум на півроку. Зараз невідомо, що буде через півроку, скільки у нас залишиться кінотеатрів і в якому стані буде компанія. Тому все на паузі. Нових перемовин не ведемо», – розповів Деркач агенції «Інтерфакс-Україна» в четвер, 19 листопада.

Він уточнив, що припинено, зокрема, проект нового кінотеатру в Івано-Франківську, а також попередні переговори про відкриття нових кінотеатрів у Києві, Одесі та Харкові.

У той же час планується розширення кінотеатру «Планета кіно» в торгово-розважальному центрі Forum Lviv у Львові за рахунок добудови двох залів. Відповідні містобудівні умови і обмеження для ПрАТ «Мульти Весте Україна 3», яке володіє цим ТРЦ, виконком Львівської міськради затвердив 13 листопада.

«Ми цей проект ініціювали понад рік тому. Це добудова двох залів до тих, які вже є. Я так розумію, ТРЦ розробляє і затверджує проектну документацію для цього розширення. Крім додаткових двох залів кінотеатру, ТРЦ планує додати інші приміщення для оренди», – розповів Деркач.

Мережа «Планета кіно» налічує дев’ять кінотеатрів в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Сумах і Дніпрі. Також відомо про плани мережі відкрити новий кінотеатр в київському ТРЦ Ocean Mall.

ТОВ «Тріумф Медіа Груп» створено в 2006 році, основним видом діяльності є демонстрація кінофільмів. Згідно з даними Єдиного держреєстру, власником підприємства є «Мувімакс Лімітед» (100%, Кіпр), кінцевими бенефіціарами – Дмитро Деркач і Андрій Шпиг. Статутний капітал складає 43 млн грн.

  Ілона Гвоздьова розповіла про сімейні традиції і показала святкові фото з мамою, чоловіком і дітьми

На тлі запровадження в Україні так званого карантину вихідного дня Дмитро Деркач пригрозив закрити кінотеатри «Планети кіно» і звільнити 500 працівників.

Залишити відповідь