Українська співачка попросила допомоги у підписників.

Учасниця групи «НеАнгели», популярна українська співачка Слава Камінська поділилася в мережі новим постом, в якому звернулася до своїх шанувальників. Так, виконавиця зазначила, що вона заплуталася і не знає, чим керуватися в ухваленні важливих рішень. Про це йшла мова в її новій публікації на особистій сторінці в «Інстаграм».

«Заплуталася… в інформаційних приводах, в новинах, в подіях, в людях, в їх емоціях і реакціях. Голова або серце? Серце або голова? Чим керуватися в ухваленні важливих рішень?», — звернулася до своїх шанувальників співачка Слава.

«Відчувати серцем, а думати головою», «Голова. Однозначно», «Інтуїція підкаже, завжди відповідь яка першою приходить в голову найвірніша», «Чоловіки — розумом, жінки — серцем!», «Хай розум буде з душею в гармонії», «В нинішній час — тільки серце», «В нашому віці — голова! Це, якщо те, що я думаю», «Серцем. Але зробити так, щоб голова це прийняла», «Якщо не знаєш, що де і як, просто будь собою. Потім хоч не так прикро», — писали у відповідь шанувальники Камінської, інформує Ukr.Media.