Актуальні новини

Соліст «Фіолету» поділився власним травматичним досвідом у соціальному кліпі

Український гурт «Фіолет» зняв соціальне відео на перший сингл з майбутнього альбому «Слово даю». Це історія про дитинство героя, який приїздить в рідне місто та зустрічається зі своїми дитячими проблемами, страхами та розчаруваннями. Зйомки проходили в Києві протягом двох днів на кількох локаціях.

Головні ролі у відео зіграли Сергій Мартинюк, фронтмен гурту, та його молодший брат Богдан. Таке рішення є не випадковим – сюжет перегукується з особистим досвідом, який Сергій отримав в дитинстві й про який лише зараз зважився розповісти, щоб допомогти іншим.

Фізичне та психологічне насильство у сім’ях – одна з найпоширеніших проблем, які часто замовчуються в українському суспільстві. Його жертвами стають як дорослі українці, так і діти, котрі отримують глибокі психологічні, а часто – і фізичні травми. Згідно зі статистичними даними, в Україні свідками або жертвами домашнього насильства стають щороку від 1 до 3 млн дітей.

«В новому кліпі ми хочемо торкнутися теми дітей, не спроможних знайти прихисток в рідних стінах і вимушених шукати його поза ними. За цифрами статистики стоять реальні, живі люди зі своїми історіями та травмами. Мабуть, кожний з нас має подібний досвід або принаймні був свідком жорстокої поведінки. Хочу допомогти іншим. Тому і вирішив поділитись своєю історією», – розповідає Сергій Мартинюк.

Режисерами та операторами кліпу є Валерій та Анна Стратюк.

  Перший в Україні пам'ятник Петрові Франку відкрили у Нагуєвичах

Залишити відповідь