Скарлетт Йоханссон і Колін Джост одружилися і повідомили про це шанувальникам в досить незвичайний спосіб.

29 жовтня, стало відомо, що голлівудська актриса Скарлетт Йоханссон і сценарист популярної американської програми Saturday Night Live Колін Джост офіційно одружені, інформує Ukr.Media.

Відносини пари почалися ще у 2017 році. А познайомилися вони 7 роками раніше, у 2010, коли Йоханссон брала участь в шоу Saturday Night Live, де з’явилася в одному зі скетчів Коліна.

Найцікавіше те, що не сама зіркова пара повідомила про своє одруження, а благодійна організація Meals on Wheels, яка займається доставкою їжі для тих, хто не може самостійно купити або приготувати їжу.

Новина з’явилася в їх Instagram-акаунті.

  • “Ми дуже раді повідомити новину про те, що в ці вихідні Скарлетт Йоханссон і Колін Джост зіграли приватну весільну церемонію зі своїми найближчими родичами і близькими згідно з заходами безпеки Covid-19, зазначеними CDC. Їхнє весільне бажання — допомогти покращити життя вразливих людей похилого віку в цей важкий час, підтримавши @mealsonwheelsamerica. Будь ласка, подумайте про пожертвування, щоб привітати щасливу пару, натиснувши на посилання в описі профілю.

Для Кевіна Джоста цей шлюб став першим. А ось Скарлетт Йоханссон вже двічі була одружена: за Райаном Рейнольдсом і французьким бізнесменом Романом Дауріаком, від якого має дочку.

Також варто згадати, як познайомилася ця пара. Скарлетт розповіла, яке перше враження справив на неї Джост:

  • “Він написав якусь тупу пародію, і сам був там, частково керуючи цим скетчем, який нам довелося зробити. Це мій перший спогад про нього. Тоді він здавався мені дуже самовпевненим. Я не знаю, чи відчував він так себе насправді, але в тій тусовці, якщо ти не впевнений як автор, твої матеріали просто нікому не потрібні.”
  В Україні вийде гра, яка допоможе перевірити навички “виживання” в інтернеті