Нагадаємо, що зірка нещодавно вийшла заміж.

Настя Івлєєва — одна з найбільш впливових блогерів. Кожний її рух розглядають під лупу, а заяви розбирають на цитати. В цей раз у всіх на вустах одкровення Насті про те, чи планує вона ставати мамою, інформує Ukr.Media.

Найближча подруга Насті — блогер і вайнер Іда Галич — зовсім скоро народить первістка. Звичайно ж, від прихильників Івлєєвої регулярно прилітають питання про материнство, тим більше, що кілька місяців тому вона вийшла заміж за Елджея. І ось тепер 28-річна зірка в Stories відверто відповіла на нетактовне, на її думку, питання підписника:

“Ви, напевно, зараз очманієте, але у багатьох дівчаток все життя не крутиться лише навколо того, щоб вийти заміж і народити дитину. У багатьох дівчаток є інтереси. Наприклад, до розвитку, до побудови бізнесу, та й взагалі до величезної кількості речей, які роблять нас щасливими. Врешті-решт, стосунки, свобода і так далі. Якщо людина не прийшла до цього рішення, про яке ви питаєте, значить, вона не прийшла до цього, вона до цього не готова. І дуже погано жити з позицією, що, якщо твоя подруга народила, тобі теж треба. І тим більше думати про вікові історії. Припиніть задавати дурні питання і жити за стереотипами. Але це ваш вибір, а жити не за стереотипами, а так, як хочеться, це мій вибір. Тому припиніть мені писати подібні дурниці”.

І з такою позицією, коли непотрібні поради і безтактні питання все ще процвітають, дуже складно не погодитися.