Ксенія показала бекстейдж з нової фотосесії.

Дружина відомого українського коміка і шоумена Євгенія Кошового Ксенія показала кілька кадрів із закулісся фотосесії, інформує Ukr.Media.

До речі, Ксенія досить рідко поповнює свою сторінку в Instagram новими кадрами, лише іноді радує своїх шанувальників сімейними фото або показує себе. Цього разу дружина Жені Кошового вирішила показати цілий ряд знімків в різних образах.

В Instagram Ксюша опублікувала «закулісні» знімки в різних стильних образах. Для зйомки вона обрала цікавого крою плаття-травичку чорного кольору з напівпрозорими плечима, доповнивши образ поясом і лаковими ботильйони.

Другий образ — блискучий чорний костюм, який чудово підкреслює фігуру Ксенії. Доповнила образ стильна зачіска з чорним бантом.

На одному з кадрів Ксенія позує у світлі софітів, знімок зроблений в чорно-білих тонах і вийшов, ніби зроблений для сторінок глянцевого журналу Вог. Шанувальники закидали дівчину компліментами, зазначивши, що дочка Варвара (старша дочка в сім’ї Кошових) зростає копією своєї матусі.

«Ох, ох просто дивлюся на вас і бачу у вас Варю», «Які ви шикарні!!!», «Ви Шикарні!!!», «Такі гарнюні», — пишуть захоплені шанувальники.