5 маловідомих бестселерів для дозвілля.

Пориньте в атмосферу пригод, розслідувань, захоплюйтесь та співчувайте героям, прочитавши сучасні бестселери. Впевнені, навіть якщо ви не пропускаєте жодної новинки і уважно стежте за світом літератури, деякі з цих книг ви точно ще не читали, інформує Ukr.Media.

«Дівчина під льодом», Роберт Бриндза

Роберт Бриндза — молодий британський письменник, спритно поєднує у своїх романах атмосферу скандинавського трилера і класичного англійського детективу. Його «Дівчина під льодом», що вийшла у 2016 році, потрапила в численні списки бестселерів і принесла автору звання висхідної зірки гостросюжетного жанру. У цій книзі ви познайомитеся з головною героїнею Ерікою Фостер — талановитим і наполегливим слідчим, що йде проти системи і готова на все заради пошуку правди. Саме з цієї причини Еріку чекають випробування, лякаючі пригоди та захоплюючі події, а нас — захоплюючий сюжет і непередбачувана розв’язка.

«Ведмежий кут», Фредрік Бакман

Завдяки лаконічному і водночас цікавому стилю, книги шведського письменника Фредеріка Бакмана, попри трагічний сюжет, читаються легко і швидко. Автор не схильний прикрашати — він б’є і потрапляє в саме серце. І «Ведмежий кут» — не виняток. В центрі історії — забуте, зникаюче містечко, джерелом життя якого залишається льодова арена і місцева хокейна команда. Але хокей тут виступає не просто як спорт: навколо нього вирують пристрасті, змінюються долі, формуються інтереси. Стиль оповідання нагадує шахи: автор без кінця пересуває фігурки і розігрує хитрі партії. Залишається перевірити, наскільки ця гра вас захопить!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Дружина між нами», Сара Пекканен, Грір Хендрікс

З назви цього психологічного трилера очевидно, що мова піде про любовний трикутник, але сюжет не банальний, як може здатися на перший погляд. Оповідання ведеться від імені двох персонажів — колишньої дружини головного героя і його нової подруги. З кожною новою сторінкою атмосфера в романі загострюється, але не за рахунок вбивств або переслідувань, а завдяки прихованому емоційному тиску, який досить переконливо і детально викладено. Роман читається швидко, попри велику кількість сторінок, і дивує фіналом, який важко передбачити навіть найбільш проникливим читачам.

  Відбувся третій тур конкурсу на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка

«Не така, як усі», Марк Леві

Письменника Марка Леві люблять за легкий склад, зворушливих героїв, кумедний французький гумор і душевну теплоту, якими просякнуті його книги. У «Не така, як всі» всього перерахованого — предостатньо. У центрі сюжету — долі жителів невеликого будинку на П’ятій авеню в Нью-Йорку, які і кроку не можуть ступити без свого ліфтера Діпака. Безтурботне життя мешканців будинку закінчується в той день, коли колега Діпака, нічний ліфтер, падає зі сходів. Санджай, племінник Діпака, несподівано приїхавши в Нью-Йорк з Мумбаї, рятує положення, зайнявши місце потерпілого. Нікому і в голову не приходить, хто він такий насправді. Книга вразить вас ніжністю, авторською чуйністю до людей, а також відповість на питання, яке закладене у назві: хто ж все-таки ця «Не така, як усі»?

«Нора Вебстер», Колм Тойбін

«Нора Вебстер» — другий перекладений на російську мову роман ірландського письменника Колма Тойбіна. Ця тиха і камерна історія, без сумнівів, претендує на звання справжньої класики. Жодних стилістичних витівок ви тут не знайдете — роман написаний просто і лаконічно, щоб зайвий раз підкреслити розмірене і старомодне життя маленького містечка, де живе його головна героїня Нора Вебстер. Залишившись без чоловіка, жінка середніх років виявляє, що спілкувалася з зовнішнім світом тільки через покійного чоловіка — так в підсумку історія перетворюється на подолання виниклої відчуженості і відсилає до великої «жіночої» літератури: тут і ібсеновська Нора, і Анна Кареніна Толстого.