Репера звинувачують у співпраці з проросійською артисткою.

Нещодавно навколо нового творіння українського продюсера і репера Потапа вибухнув новий скандал, інформує Ukr.Media.

Не встиг влягтися “пил” після виходу сольного треку Наді Дорофєєвої, як Олексій потрапив у новий скандал, тепер через спільну роботу з російською співачкою Ольгою Бузовою.

Ольга — затята прихильниця чинної російської влади, а також вона підтримувала анексію Криму, систематично відвідуючи півострів з гастролями. На спільну роботу Потапа і Бузової звернув увагу український активіст Сергій Стерненко, який записав відео для свого каналу на Ютубі, де жорстко критикує репера.

Потап мовчати не став, вирішив відповісти своїм хейтерам і самому Стерненко. Музикант відповів активісту на своїй сторінці в Instagram, а також записав п’ятихвилинний ролик, в якому звернувся до всіх, хто “хейтить” нову роботу музиканта. Зокрема, до Стерненко.

“Ти перший хайпанув на цій темі. Молодець, вмієш, відчуваєш”, — звертається Потап до активіста.

Також музикант заявив: для того, щоб бути на слуху, потрібно робити спільні треки з тими, хто займає лідируючі позиції в чарті Apple Music. А це саме російські знаменитості.

“Бузова, якою б вона для вас не була, — яскрава особистість. Ми запитали своїх фанатів — “хочете?” Вони відповіли “так”, — каже Олексій.

Також він зауважив, що багато артистів виїхали з України через сильний тиск на них.

“Ті, хто залишається, потрапляє під прес таких долбодятлів, як ти», — звернувся музикант до Стерненко.