Королівська сім’я привітала усіх з Різдвом.

Герцог і герцогиня Кембриджські вирішили зробити подарунок на Різдво для своїх чисельних шанувальників, і опублікували на офіційній сторінці королівської сім’ї в Instagram миле сімейне фото, на якому присутні всі троє дітей королівської пари: 6-річний принц Джордж, 4-річна принцеса Шарлотта і принц Луї, якому зараз 1,5 роки. У кадр потрапив також їхній батько, який цілує в щічку свого молодшого сина, інформує Ukr.Media.

Принц Вільям і його дружина підписали різдвяну листівку: «Вітаємо з Різдвом! Ми бажаємо нашим підписникам спокійного і щасливого свята!». Потрібно відзначити, що в кадрі немає герцогині, але тільки тому, що вона сама робила цей кадр. Також в підписі сказано, що знімок Міддлтон зробила, будучи з родиною в Норфолку, куди королівська пара завітала вже не перший раз.

Цікаво, що герцогиня Кембриджська просто обожнює фотографувати, і іноді сама робить знімки своїх дітей. Кілька офіційних портретів старшого сина також зробила Кейт. Цікаво, що маленький спадкоємець — Джордж — все частіше з’являється на офіційних заходах палацу. Наприклад, на тижні принц разом з батьками і королевою готував різдвяний пудинг для благодійних заходів.