Виявляється, дітей королівської сім’ї важко назвати «ангелятами».

У новому документальному фільмі “Принц Вільям: планета для нас” 38-річний герцог Кембриджський розповів не лише про свою роботу з охорони навколишнього середовища та її важливості, а й поділився подробицями про своїх дітей, семирічного принца Джорджа, п’ятирічну принцесу Шарлотту і дворічного принца Луї, і 38-річну дружину Кейт Міддлтон, інформує Ukr.Media.

Під час візиту до Ліверпуля принц Вільям поспілкувався з дітьми, які побудували великий готель для комах. Крім обговорення питань про важливість комах для навколишнього середовища, діти також поговорили з Вільямом і про їх з Кейт Міддлтон синів і дочки.

“Хіба принцеса Шарлотта не нахабніше принца Джорджа?” — поцікавилися вони.

Але герцог Кембриджський нікого зі своїх дітей виділяти не став і зазначив, що в цьому досягли успіху всі троє.

“Ні, вони всі однаково нахабні. Вони дуже зухвалі”,- сказав він.

Діти також поцікавилися у нього, чи вміє їхня сім’я танцювати флос. Як виявилося, цим талантом володіють принцеса Шарлотта і її мама, а ось самому принцу Вільяму танець не дається.

“Шарлотта освоїла його в чотири роки. Кетрін теж вміє його танцювати. А я ні. Те, як я танцюю флос, жахливо”, — сказав він.

Герцог також розповів, що їх з герцогинею діти дуже люблять бувати на свіжому повітрі і спостерігати за природою, — вони з цікавістю можуть дивитися, як бджоли роблять мед.

“Особливо Джордж любить бувати на свіжому повітрі. Якщо він не на вулиці, то він немов звір в клітці”, — зазначив Вільям.

Інтерес дітей подружжя до природи дійсно дуже великий. Днями вони навіть поспілкувалися зі знаменитим британським натуралістом Девідом Аттенборо і поставили йому питання про природу.

  2 вересня — Самойлів день: історія, традиції та прикмети свята