Актуальні новини

Призер Docudays UA «Май далеко — май добре» вийде в прокат у жовтні

З 7 жовтня в прокат виходить документальний фільм «Май далеко — май добре», що є повнометражним дебютом для режисерки Ганни Ярошевич.
Картина розповідає про рідкісних тварин Карпат — водяних буйволів, та німецького активіста, що займається їх розведенням. Мальовничі пейзажі Карпат є окремою прикрасою фільму. Фільм є повнометражним документальним дебютом для режисерки Ганни Ярошевич.
6 жовтня о 19:20 відбудеться допрем’єрний показ у Києві в кінотеатрі «Жовтень» за участі знімальної групи стрічки. Інформація про розклад прем’єр та сеансів — на сторінці фільму.
Молодий німець Мішель, захоплений природою України, переїжджає до Карпат. У горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє присвячувати весь час улюбленій справі, але змушений регулярно повертатися до Німеччини, де працює в сімейному бізнесі й зустрічається з дівчиною Вєрою. Без належного догляду буйволи починають хворіти. До всього Мішеля спіткають негаразди в особистому житті: Вєра не впевнена, що зможе виховати двох маленьких дітей у віддаленому карпатському селі.
Навесні картина отримала приз Андрія Матросова від організаторів Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Офлайн-прем’єра фільму відбулася на 50-му ювілейному КМКФ «Молодість» у межах спеціальної програми «Це справжнє життя» від Docudays UA. Стрічка мала міжнародну прем’єру в Італії на фестивалі Cervino Cinemountain. Триває участь у закордонних фестивалях (Makedox у Македонії, Beldocs у Сербії, фестивалях CinEast, New Renaissance Festival London тощо).
Фільм бере участь у Національному конкурсі кінофестивалю Kharkiv MeetDocs і конкурсі документальних фільмів фестивалю операторського мистецтва «Кіноко». Є фільмом-відкриттям ​​Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF).
Також у 2020 році фільм отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в межах програми PROmotion

  «День» на своєму Youtube-каналі починає показ документального серіалу, присвяченого Євгену Марчуку

Залишити відповідь