Ведуча зізналася, що нудьгує по грудному вигодовуванню.

Відома українська ведуча і співачка, зірка проєкту “Орел і Решка” Регіна Тодоренко продовжує ділитися з підписниками цікавими подробицями свого материнства, інформує Ukr.Media.

Так, нещодавно на своїй сторінці в Instagram 29-річна знаменитість опублікувала миле фото з сином Майклом. На знімку зіркова мама ніжно обіймає малюка під час прогулянки по пляжу.

В описі до знімка Тодоренко зізналася, що дуже перейнялася материнством і всюди брала сина з собою. Разом з дитиною вона їздила на роботу і літала за кордон. Крім того, Регіна заявила, що сумує за грудним вигодовуванням.

“1 рік і 3 прекрасних місяці лактації. Хто б міг подумати, що в такому шаленому графіку це можливо. І ні, це були не заморожені тонни молока в холодильнику, якими годували бабусі, няні, тітки нашого сина (хоча нічого проти годування з пляшечки не маю). Я просто так сильно перейнялася материнством, що не хотіла залишати Майкла вдома і всюди брала його з собою. По ряду причин можливості піти в декрет не було та й не хотілося кидати роботу. Поки Майкл спав у своїй дитячій гримерці або у дворику біля знімального майданчика, я працювала, а потім мчала на годування”, — поділилася Тодоренко.