Вагітність їй до лиця.

Українська співачка Джамала якийсь час провела в Європі, в Нідерландах виконавиця перебувала у відрядженні, а нещодавно повернулася у Київ. Дівчина показала кілька кадрів з рідної столиці, і розповіла, що під час європейської поїздки дуже скучила за домівкою. Вагітна другою дитиною, вона привела в захват шанувальників свіжим виглядом в легкій весняній сукні, інформує Ukr.Media.

Джамала опублікувала кілька кадрів, які були зроблені вже в Києві. На них Джа позує в стильному легкому платті, яке доповнила модним у цьому сезоні жакетом оверсайз з деніму, а також воліла зручні масивні черевики на шнурівці. Співачка вже щосили радіє весні, яка її дуже надихає.

«Весна в місті! Відчуваєте? В який раз, повертаючись із закордону, розумію, що сумувала за Києвом, це один з кращих міст у світі. Ще трохи і він ще більше розквітне! Але настрій уже весняний! Одягати легке плаття, збиратися на прогулянку, зустрічатися з друзями», — натхненно написала Джамала. Численні підписники буквально засипали виконавицю компліментами, зазначивши, що вона чудово виглядає, і вагітність їй до лиця.