"Справжній лицар! Він наполіг на весіллі та домовився зі своєю сестрою про організацію #WeddingParty".

Молоді батьки Регіна Тодоренко і Влад Топалов офіційно стали дружиною і чоловіком ще в жовтні минулого року, однак грандіозну урочистість вирішили не влаштовувати. Втім, як зізналася сама співачка, зараз чоловік вирішив це виправити, інформує .

«За законом наша спільна подорож почалася 25 жовтня, ми душевно посиділи всією сім'єю, відсвяткували цю подію і розійшлися по домівках. Про велике весілля я і мріяти не могла, начебто й не особливо хотіла бенкетувати: вагітність, пологи, робота, робота, робота… та й навіщо все це, «зайва трата грошей» — так кажуть мої батьки. Ось я і втратила інтерес до цього чарівного свята, коли кожна дівчинка може відчути себе принцесою. Скажу вам по секрету (зараз буду нахвалювати), мій чоловік — справжній лицар! Він наполіг на весіллі та домовився зі своєю сестрою про організацію #WeddingParty», — зізналася Регіна.

Схоже, що найкращий день у житті подружжя вже дуже близько, адже зірка вже почала активно до нього готуватися і, звичайно ж, вибирати весільну сукню — кількома кадрами цього процесу Регіна поділилася у своєму Instagram-акаунті. Ви тільки подивіться, яке плаття на останньому фото!