Співачка поділилася своєю радістю з шанувальниками.

Поки весь світ, і Україна зокрема, відзначали День батька, з'явилися сенсаційні звістки від співачки Санти Дімопулос. Вона вдруге вагітна!

Ці вихідні ознаменувалися відразу декількома інформаційними приводами: святом Трійці-2019, зворушливим святом День батька, новинами про весілля Дмитра Комарова, але це далеко не все. Вчора, 17 червня, стало офіційно відомо, що співачка Санта Дімопулос вагітна вдруге. Екс-учасниця "ВІА Гри" і фітнес-зірка Санта Дімопулос чекає дитину. Щасливою новиною артистка поділилася на сторінці в Instagram. Вона опублікувала фото, де видно кругленький животик, інформує .

32-річна зірка, як можна зрозуміти по хештегу, зараз перебуває на 28-му тижні вагітності. Шанувальники передчувають наступні одкровення про те, як протікає вагітність, як це зараз робить Анастасія Решетова.

Нагадаємо, що Санта Дімопулос у 2008 році народила сина Даніеля від українського шоумена Андрія Джеджули. Після розлучення у 2010 році пара довго перебувала в натягнутих стосунках. Джеджула навіть звинувачував Дімопулос в тому, що вона влаштувала його побиття. Однак заради сина Санта і Андрій зуміли налагодити відносини.

Зараз Санта Дімопулос одружена з бізнесменом, співвласником мережі спортивних клубів Ігорем Кучеренком. Пара одружилася у 2015 році. У нового чоловіка артистки, бізнесмена Ігоря Кучеренко від минулого шлюбу є троє дітей. Це буде перший спільний малюк пари.