Актуальні новини

Російським акторам, котрі спробували двічі потрапити до України з Молдови, заборонили в’їзд на десять років

Двоє громадян РФ, актори та учасники ліричної комедії “Ідеальний свідок”, отримали заборону на в’їзд до України протягом десяти років за свідому спробу перетнути кордон після вже отриманої заборони на більш короткий термін, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України в п’ятницю.
За даними відомства, група громадян РФ прибула 6 лютого до одного з пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні та повідомила українським прикордонникам, що їде на гастролі, а щодо них немає підстав для недопуску на територію України. “Однак з’ясувалося, що двоє з росіян незаконно відвідували тимчасово окуповану територію АР Крим, де брали участь у зйомках фільму. Прикордонники відмовили їм у в’їзді до України і проставили заборону в’їзду до нашої країни терміном на три роки”, – йдеться в повідомленні.
Ще двоє іноземців з цієї групи не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, через що також не були пропущені через кордон. Решта громадян РФ їхати до України відмовилися. Після завершення всіх процедур їх повернули до Молдови.
Однак уже через кілька годин ця сама група іноземців знову з’явилася на українському кордоні на іншому пункті пропуску. Їх знову не пропустили до України, причому тих двох, що вже мали заборону на в’їзд, було притягнуто до відповідальності за умисне невиконання ухваленого щодо них рішення, вони отримали штраф. Крім того, їм було продовжено термін заборони до десяти років. Решті чотирьом громадянам РФ заборонили в’їзд до України на три роки відповідно до норм закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”.

  Фільм про Голодомор cтав лауреатом польського кінофестивалю у Ґдині

Залишити відповідь