На прем’єру чекати ще зовсім трохи.

Ось і стала відома країна, яку мандрівник і телеведучий Дмитро Комаров відвідав, щоб показати її виворіт в новому сезоні свого тревел шоу. Отже, просимо любити і жалувати — Пакистан. Країна, яку вважають однією з найнебезпечніших країн у світі, інформує Ukr.Media.

Дмитро Комаров відвідав її прямо під час розпалу пандемії коронавірусу, і пообіцяв, що вже з лютого глядачі його проєкту зможуть побачити найцікавіші місця цієї дивовижної мусульманської країни.

Телеведучий поділився знімками, які були зроблені під час його експедиції в Пакистан. Як повідомив сам мандрівник, вперше за всі 11 сезонів “Світ навиворіт” з ним і оператором була охорона. За час експедиції Комаров встиг познайомитися з культурою країни, і розповість про це в кращих традиціях свого шоу.

“Це була досить складна подорож, морально і фізично. Були вимотуючі гірські дороги, ночі без сну, складні домовленості про зйомки, екстремальні ситуації. Вперше в історії програми з нами завжди була особиста охорона. Але не було жодного дня, щоб мені стало нудно. Щоб я не дізнався щось нове і не сказав “вау”, — написав Дмитро.