У доказ цього фантастична жінка опублікувала яскраві фото польоту.

Українська виконавиця поділилася зі своїми численними підписниками знімками польоту на параплані. Судячи з усього, TAYANNA побувала в Туреччині, де неподалік від мальовничого містечка Фетхіє можна найняти інструктора, який прокатає вас на крилі-парашуті.

Як зізналася співачка, все життя вона боялася висоти, і ось у такий незвичайний спосіб вирішила позбутися свого страху, інформує Ukr.Media.

TAYANNA опублікувала барвисті літні фотографії. Дівчина зображена на тлі мальовничої бухти з бірюзовою водою, знизу видніються білі точки — це яхти. Схоже, висота немаленька! Для польоту виконавиця вибрала білу футболку з принтом, білі шорти та яскравий акцент образу — кислотно-помаранчеві кросівки.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписникам дівчина зізналася, що раніше їй було страшно піднятися навіть на п’ятий поверх. А тепер вона не боїться висоти!

“А як ви трансформуєте свої страхи? Раніше я боялася підніматися пішки на п’ятий поверх…”, — написала TAYANNA в публікації.

Шанувальники засипали співачку компліментами і привітаннями. “Вітаю! Це непередавані відчуття”, “Яка ти смілива”, “Це не реально, яка ви молодчинка, я страшно боюся висоти”, “жах я б не зважилася ви розумничка”, — пишуть фоловери.