Актуальні новини

Серіал «Свати» знову з’явиться на екранах «1+1»

Телеканал «1+1» виграв суд у справі про заборону серіалу «Свати».

Серіал «Свати» знову з'явиться на екранах «1+1»

Окружний адміністративний суд Києва скасував заборону серіалу «Свати» і дозволив в'їзд до України російському акторові Федору Добронравову, після того, як в листопаді 2017 кінопродукт офіційно заборонили демонструвати на українських телеекранах.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду. Згідно з ним, суд, розглянувши справу за позовом телекомпанії «Студія 1+1» та компанії «Кіноквартал», задовольнив його і скасував відповідні постанови і накази, інформує .

Суд визнав протиправними дії Служби безпеки України щодо підготовки довідки про наявність підстав для заборони в'їзду до України Добронравову, а також визнав протиправним і скасував постанову СБУ.

Також суд визнав протиправними звернення спецслужби в Міністерство культури про внесення актора до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці, і скасував цей наказ Мінкультури та наказ Державного агентства з питань кіно про анулювання посвідчень на право розповсюдження і демонстрації серіалу «Свати».

Зокрема, вказується, що довідка СБУ була складена з порушенням нормативних вимог і при відсутності належних обгрунтувань.

Таким чином, всі інші рішення на її підставі суд визнав необґрунтованими, а тому визнав протиправними і скасував відповідну постанову СБУ, накази Мінкультури та наказ Держагентства з питань кіно.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Світлина львівського похорону стала фотографією року за версією сайту Bird in Flight

Залишити відповідь