Актуальні новини

Ткаченко розповів, якими будуть його перші кроки на новій посаді

Новопризначений міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що першими його кроками на новій посаді будуть відновлення достойного фінансування сфери культури та проведення аудиту Міністерства культури й інформполітики.

Про це він сказав на брифінгу в парламенті, повідомляє Укрінформ.
“Вважаю, що виклики, які на сьогоднішній момент стоять перед сферами культури, креативними індустріями, надто великі, щоб за них не взятися. Першими кроками, які сподіваюся зробити найближчим часом, – це поновити достойне фінансування сфери культури, яке було секвестровано в бюджеті цього року, збільшити його, а також провести аудит роботи Мінкульту та поновити його управлінську вертикаль, в тому числі довести до кінця роботу щодо створення агентств, які фактично мають займатися управлінням культури, а міністерство має займатися політикою. Сподіваюся, що все буде добре”, – сказав Ткаченко.
Він також подякував народним депутатам, які підтримали його кандидатуру під час голосування.
Як повідомлялось, уряд 3 червня зареєстрував у Верховній Раді подання на призначення народного депутата з фракції “Слуга народу”, голови Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександра Ткаченка на посаду міністра культури та інформаційної політики.
4 червня Верховна Рада призначила Ткаченка міністром культури та інформаційної політики.
Ця посада була вакантною з 4 березня. Тоді парламент відправив у відставку Кабмін Олексія Гончарука та затвердив склад нового уряду на чолі з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, в
якому залишилися вакантними посади міністрів культури, освіти і науки, енергетики та захисту довкілля України.

  Євробачення-2019: MARUV готова відмовитися від виступів у Росії

Залишити відповідь