Шанувальники не впізнали Віталія Козловського в новому кліпі. У виконавця вийшов новий трек на композицію «Мовою серця».

Віталій Козловський порадував своїх шанувальників відеоновинкою. Зі слів співака, основний посил треку — підтримка і любов, “Ця композиція — про особистий і особливий досвід в моєму житті. Про нові перспективи та відповідальність. Це все про справжні почуття”, — додає Козловський, інформує Ukr.Media.

“Багатьом здається, що я ховаю своє життя: не знімаю вдома, не показую з ким живу, не роблю реаліті-шоу зі свого життя в соцмережах, не розповідаю подробиць. Але насправді я все розповідаю. Це відбувається через мої пісні та відео. “Мовою серця” — про все, що відбувається в моєму житті”, — каже Віталій.

Заради кліпу Виконавець пішов на кардинальні зміни в зовнішності.

“Це мій єдиний кліп у творчості, де я повністю без бороди. Я збрив її саме для цих зйомок, але швидко повернувся до звичного образу, бо багато людей мене перестали впізнавати. Друзі пожартували, що я знову став 16-річним. Не знаю, чи наважуся я коли-небудь знову на подібні зміни, тому поки мене таким можна побачити тільки в новому кліпі», — коментує артист.