Актуальні новини

Сніжана Бабкіна розповіла про складну вагітність та реакцію чоловіка на радісну новину

Напередодні мережу сколихнула прекрасна новина про поповнення в родині Сергія Бабкіна. Дружина українського артиста вирішила поділитися подробицями своєї вагітності.

Минулим днем стало відомо, що у Сергія і Сніжани Бабкіних буде третя дитина. Як виявилося, дружина виконавця знаходиться на сьомому місяці вагітності, інформує .

За словами дружини Сергія Бабкіна, зараз вона почувається чудово, хоча ще недавно страждала від моторошного токсикозу.

Ось що розповіла Сніжана.

"Вже такий термін, що мене попустило, все стало на свої місця. Але було дуже непросто – весь цей час ми з Сергієм були в турі. Тур великий – 24 міста. Але тур планувався дуже давно, а у нас вийшло так: коли ми дізналися, треба було вже їхати. Я, звичайно, дуже сподівалася, що у мене не буде такого токсикозу, як у перші дві вагітності. Але не склалося. Як тільки ми поїхали в тур, у мене почалося таке, що я ні сидіти, ні ходити, ні дихати не могла. Пам'ятаю, вранці відкривала очі і думала: "Господи, скоріше б вже ніч". В турі ж ще і життя інше: ці постійні запахи сигарет, кави, їжі мене просто змучили. Не передати словами. Не знаю, як все витримала."

Як відомо, у Сергія і Сніжани буде син. Подружжя давно хотіли ще одного хлопчика, тому дуже зраділи, дізнавшись про стать дитини.

"Чотири роки назад мені приснився сон, вранці я прокинулася і кажу Сергійкові: "Нас з тобою чекає хлопчик. Він, виходить, нас чекав чотири роки. І я розуміла, що саме зараз дівчинки бути не може. У мене вже тоді було чітке усвідомлення, що це був віщий сон."

Старші діти подружжя, 12-річний Артур і 8-річна Веселина, теж зраділи новині про братика. Сніжана повідала про реакцію Сергія на новину про вагітність. За її словами, вони давно планували ще одну дитину, але, коли вона дізналася про вагітність, то не одразу розповіла про це:

  1 квітня – День Дарини: традиції, обряди та прикмети

"Я нишком ходила за тестами (на вагітність – прим. ред.), щоб повністю переконатися, щоб не принести якусь неточність. І я з цими тестами, з 5 штуками, спускаюся вниз на кухню і кажу: "Сергію, у мене є що тобі сказати, тільки не знаю як. І простягаю йому 5 тестів. Звичайно, він дуже зрадів. І відразу мені каже: "Я так чекав, це ж хлопчик!" Ми довго нікому не казали – ні дітям, ні батькам. Напевно, три місяці. Хотіли знати, що все буде добре.

Зараз пара приймає вітання з радісною подією. Ми також бажаємо мамі і майбутньому малюкові здоров'я.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь